Reklama
Reklama

Je wroth zkoušet šplhat na toplane?

Najort

Ahoj,chtěl bych se zeptat na váš názor na současnou toplane.

MOje main role je dlouhodobě toplane, ale v neposlední době je celkem velký důraz v lize kladen na ostatní lajny a ty pak prakticky pokaždé rozhodují hru a to i přes nedávné buffy toplane champů a itemů. Stává se mi teď poměrně často,že i přes to,že zničím oponenta, on odchází na konci hry s winem se staty 0/9/8;0/7/7 apod. protože nejsem schopný za toplanera vyvážit jejich fedlé adc, nebo midlane zeda a jiné srandy co vymažou celý váš tým. Je to celkem frustrující,že i po tom co s přehledem zvítězím na toplane si ničím KDA a padám s LP. Samozřejmě můžu být jen špatný,ale to je teď mimo :)

Chtěl bych se tedy zeptat jak vidíte vy sílu současné toplane proti ostatním rolím a její carry potenciál. Má to smysl lámat přes koleno na toplane pokud chci hru potahat sám navzdory týmu,kterému se zrovna nevde? Nebo bude lepší se pokust přejít na jinou roli?

Odpovědi

Feak – Admin
4 příspěvků

Myslím si, že bys na nejhornější linii měl setrvat. Pokud opravdu ničíš soupeře tak, jak píšeš, měl bys toho využít pro svůj tým.

Aktuálně top tier toplaneři jsou: Ornn, Sett a Aatrox. Všichni tři šampioni jsou skvělí na 1v1 matchupy, zároveň do teamfightů.

Pokud je tvůj oponent na topu pod tlakem, zkus navádět tvého junglera k zisku heralda, popřípadě na counterjungle v horní části mapy, kde mu můžeš při nejhorším pomoci lépe, než enemy. Dobře se nauč používat TP – nejen pro pár poskoků, kteří běží bouchat do tvé věže na topu, ale také například na bot, kde můžeš pomoci spoluhráčům vyhrát další linku.

A pokud chceš vzít otěže jen do svých rukou, pickni championa, s nímž můžeš splitpushovat a zvládneš uhrát i teoreticky 1v2.

Topreview
1 příspěvků

It means you are going to be promoted. When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted. I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work. Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity. professional seo services A very interesting website

Napiš svoji odpověď

Nejsi přihlášený
Přihlásit se
Reklama

Info dialog

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

Vložit odkaz

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru

Vložit obzázek

-- Nebo můžeš --

Vložte prosím odkaz ve správném tvaru
Reklama