Reklama
Známe datum vydání Junkertown

Známe datum vydání Junkertown

Město jako vystřižené z filmu Mad Max se nachází na planinách australského kontinentu. Jeho vznik se datuje do období po velké krizi omnics, kdy konflikt mezi lidmi a omnics dosáhl svého vrcholu. Místní vláda a úřady se rozhodly nestabilní situaci řešit darováním části území kolem omnia, neboli továrny na výrobu omnics, právě této menšině. Okolní planiny však nebyly neobydlenými oblastmi, ale své pozemky zde mělo i mnoho farmářů a obyvatel. Ti byli proti vlastní vůli vyhnání ze svých domovů, což je přimělo zformovat se a utvořit společenství motivované odporem vůči omnics. Mezi postiženými byl i farmář Mako Ruthledge, známý též jako Roadhog. Nespokojenost usedlíků vyústila až v úspěšný útok na omnium, na jehož základech vystavili město Junkertown.

V čele odbojné společnosti navzdory její surovosti stojí žena. The Queen, jak ji nazývají, si získala respekt bojem v gladiátorských zápasech proti omnics a zápasech v robotech. Místem těchto skoro až sebevražedných soubojů je tzv. Srap Yard, kam se útočící tým snaží dotlačit payload.

Junkertown je klasická escort mapa, začínající před hradbami města a postupně pokračuje až na zmíněný Scrap Yard nebo také česky šrotiště.

A na závěr to nejdůležitější. Nová mapa se ukáže již 19. září!

Zkoušeli jste Junkertown na PTR?

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 23. 9. 2017

Festival Hvězdné strážkyně skončí 26. 9. 2017 v 8:59!

ico 23. 9. 2017

Další informace ohledně reworku Evelynn jsou venku!

ico 23. 9. 2017

Rework Evelynn bude vydán v patchi 7.20.

ico 23. 9. 2017

Do 28.9 je možno pořídti Overwatch za sníženou cenu!

ico 23. 9. 2017

27.9. sa vracajú Trinity Series s prizepoolom $150,000.

ico 23. 9. 2017

Podoba reworknuté Evelynn byla poodhalena ještě více.

Nové fórum je tady!

Buď jedním z prvních, kdo vyzkouší nové revoluční fórum ještě dnes.

Reklama