Riot ve speciálním streamu k začátku 11. sezóny zmínil pár úprav pro Clash. Bude se jednat o vylepšení, která si přálo mnoho hráčů. Turnaje nebudou jen záležitostí víkendů a brzy se dočkáme i možnosti najít si a vybrat tým.

Clash

Nejprve k nadcházejícímu Clashi, který se odehraje již o víkendu 16. a 17. ledna. Kvůli tomuto Clashi nemusíte mít daný rank ani odehrát žádné rozřazovací zápasy. Jedná se spíše o výjimku než nové pravidlo.

Druhou novinku jistě ocení pracující hráči. Občas zkrátka šichta vyjde na víkend a Clash nestihnete. Riot na tyto lidi nezapomněl a v nadcházejících měsících se dočkáme Clashe ve všední dny.

Posledním vylepšením Clashe má být vyhledávání týmu. Takto by si jedinci mohli zvolit a doplnit tým, jenž si sami vyberou, a to přímo v klientovi.


Nové profilové bannery

Čas strávený ve hře lze vyjádřit různými způsoby. Na očích je samozřejmě nejčastěji úroveň účtu. Jenže co vaše nejvyšší mastery skóre třeba? Riot sdílel pár obrázků nových bannerů, které nabídnou více možností přizpůsobení a zobrazí úroveň vaší oddanosti hře.

V obou případech nevíme moc informací, než poskytnou samotné obrázky. Banner v lobby nejspíše půjde upravovat a zvolit si tak můžete například oblíbený skin na postavu. Podobně je tomu teď u pozadí profilové stránky. Nové bannery ukážou také mastery skóre dané postavy.

Celý nový vzhled je zatím ve vývoji a dočkáme se ho nejspíše až později v tomto roce.