V zimě Riot pořádal pro nadšence a začínající vývojáře událost zvanou API challenge. Účastníci měli za úkol během pěti týdnů vytvořit různé programy, které spolupracují s klientem. Riot je za to odměnil v podobě RP. Některé vytvořené aplikace rozhodně stojí za to.

V praktické sekci vyhrála aplikace Dark Binding. V čem je dobrá? Můžete si na každou postavu nastavit klávesové zkratky a další rozvržení. Pokud jste zvyklí třeba na hooky nepoužívat quick cast, ale na ostatní schopnosti ano, tak tenhle program je přesně pro vás.

V kategorii originálních programů vyhrála utilita Insert Mission. Ta dokáže vytvářet mise přímo pro jednotlivé hráče i kluby. Zároveň váš klub může soupeřit s jiným při plnění úkolů. Něco podobného by jistě oživilo hru.

Poslední sekci, která se točí okolo zábavy, vyhrála nová verze Ultimate Bravery. Pokud nevíte co tyto dvě slova znamenají, jednalo se o stránku, která vám kdysi vybrala náhodnou postavu, build, runy, masteries a pozici. Vám už zbývalo jen hrát. Nová verze s názvem API Bravery se napojí na klienta vylosuje vám vše náhodně a automaticky nastaví.

Za zmínku stojí také program nazývaný jako YasuNO. Ten vám prostě zamezí v pickování Yasua. Dokonalé, nemyslíte?

Riot odměnil i další projekty. Mezi ně patří například program, kterým můžete ovládat výběr postav pouze pomocí hlasu. Dále pak utilitu, která exportuje a importuje seznam přátel. Ten si tak můžete přenášet mezi účty.


Líbí se vám některý z těchto programů? Který a proč? Napište nám do komentářů!