Reklama
World Cup míří do Los Angeles

World Cup míří do Los Angeles

Po uplynulém víkendu v Katovicích se Polsko, Jižní Korea a Kanada připojí po bok Číny, Francie, Švédska a Austrálie. Tyto týmy mají již zajištěné letenky na BlizzCon, ale stále chybí odehrát skupinu G a H. Los Angeles proto 11.-13. srpna rozdá poslední dvě postupová místa do finále.

Skupina G

Tým USA se ve skupině G postaví sokům z Čínské Tchaj-pej, Brazílie a Nového Zélandu. Domácí jsou vedeni Adamem Eckelem, kapitánem známého týmu Cloud9. Oporu mu budou dělat ti nejlepší, jak ukázala nultá sezóna Overwatch Contenders pro Severní Ameriku, v níž se všichni hráči umístili na předních pozicích.

Fanouškům ledního hokeje může být způsob složení Čínské Tchaj-pej lehce povědomé. Obdobně jako běloruský národní tým je složen takřka z jediného domácího týmu, Tchaj-Pej poskládala svůj nároďák čistě ze členů organizace Flash Wolves. Několik měsíců zpátky "Vlci" slavili vítězství v Overwatch Pacific Championship, když porazili národní tým Austrálie a jistě patří mezi favority.

Jihoamerická Brazílie jde do boje se zástupci týmu Brasil Gaming House. Ačkoliv jsou tito mladíci na domácí scéně známí, na světové úrovni o nich nebylo příliš slyšet. Dokáží překvapit?

Skupinu uzavírá Nový Zéland, který si své postupové místo do skupinové fáze zajistil až z 30 pozice z celkových 32 týmů. 

Skupina H

Jména reprezentující Spojené Království mohou být některým fanouškům o něco známější. Po boku se postaví člen eUnited Harrison "Kruise" Pond a Isaac "Boombox" Charles společně s bývalým členem Ninjas With Attitude Michaelem "MickeyA" Adamsem a současným Marcusem "Realzx" Viningem.

Sousední Německo do svých služeb povolalo trenéra Team Liquid, Dennise "INTERNETHULK" Hawelku. Ten se pokusí nabyté zkušenosti přenést i na své kolegy z Team expert a Laser Kittenz.

Israel se staví opět po bok nároďáků složených z jediného týmu. Zengaming eSports se podařilo vybojovat místo mezi 16 nejlepšími v evropské kvalifikaci Overwatch Contenders. Pokud ale pomýšlejí na nejvyšší příčky, tyto výkony nemusí stačit.

Posledním týmem je Belgie s mnoha talentovanými hráči, hledajícími své uplatnění na celosvětové úrovni. Do čela se jim při cestě turnajem postaví Alexandre "SPREE" Vanhomwegen z FaZe Clan. 

Celý výsledkový servis stejně jako livestream z Los Angeles můžete najít na oficiálních stránkách turnaje.

Máte mezi národními týmy nějakého favorita?

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 22. 10. 2017

Na PBE se objevil další teaser k pravděpodobně novému šampionovi.

ico 22. 10. 2017

C9 Sneaky právě překonal rekord na Worlds, když udělil v průměru 1781 poškození za minutu.

ico 20. 10. 2017

Zakoupili jste si Turnajovou Ashe a podpořili charitu? Pak by vás mohlo zajímato toto.

ico 17. 10. 2017

Figurka Championship Riven je k dispozici v Merch Store.

ico 17. 10. 2017

Riot Games začalo oficiálně pracovat na další hře.

Reklama
Teemo TryHard.cz
chce být také OP, jako já.
Hlasuj ZDE. I tvůj hlas
rozhodne!
Teemo noxious trap Rozmyslel
sis to dobře?!
Podpoř TryHard ZDE a dokaž, že i TryHard
je OP v kategorii Zájmové weby.
DĚKUJEME
Díky za podporu a já už mizím...