Reklama
World Cup míří do Los Angeles

World Cup míří do Los Angeles

Po uplynulém víkendu v Katovicích se Polsko, Jižní Korea a Kanada připojí po bok Číny, Francie, Švédska a Austrálie. Tyto týmy mají již zajištěné letenky na BlizzCon, ale stále chybí odehrát skupinu G a H. Los Angeles proto 11.-13. srpna rozdá poslední dvě postupová místa do finále.

Skupina G

Tým USA se ve skupině G postaví sokům z Čínské Tchaj-pej, Brazílie a Nového Zélandu. Domácí jsou vedeni Adamem Eckelem, kapitánem známého týmu Cloud9. Oporu mu budou dělat ti nejlepší, jak ukázala nultá sezóna Overwatch Contenders pro Severní Ameriku, v níž se všichni hráči umístili na předních pozicích.

Fanouškům ledního hokeje může být způsob složení Čínské Tchaj-pej lehce povědomé. Obdobně jako běloruský národní tým je složen takřka z jediného domácího týmu, Tchaj-Pej poskládala svůj nároďák čistě ze členů organizace Flash Wolves. Několik měsíců zpátky "Vlci" slavili vítězství v Overwatch Pacific Championship, když porazili národní tým Austrálie a jistě patří mezi favority.

Jihoamerická Brazílie jde do boje se zástupci týmu Brasil Gaming House. Ačkoliv jsou tito mladíci na domácí scéně známí, na světové úrovni o nich nebylo příliš slyšet. Dokáží překvapit?

Skupinu uzavírá Nový Zéland, který si své postupové místo do skupinové fáze zajistil až z 30 pozice z celkových 32 týmů. 

Skupina H

Jména reprezentující Spojené Království mohou být některým fanouškům o něco známější. Po boku se postaví člen eUnited Harrison "Kruise" Pond a Isaac "Boombox" Charles společně s bývalým členem Ninjas With Attitude Michaelem "MickeyA" Adamsem a současným Marcusem "Realzx" Viningem.

Sousední Německo do svých služeb povolalo trenéra Team Liquid, Dennise "INTERNETHULK" Hawelku. Ten se pokusí nabyté zkušenosti přenést i na své kolegy z Team expert a Laser Kittenz.

Israel se staví opět po bok nároďáků složených z jediného týmu. Zengaming eSports se podařilo vybojovat místo mezi 16 nejlepšími v evropské kvalifikaci Overwatch Contenders. Pokud ale pomýšlejí na nejvyšší příčky, tyto výkony nemusí stačit.

Posledním týmem je Belgie s mnoha talentovanými hráči, hledajícími své uplatnění na celosvětové úrovni. Do čela se jim při cestě turnajem postaví Alexandre "SPREE" Vanhomwegen z FaZe Clan. 

Celý výsledkový servis stejně jako livestream z Los Angeles můžete najít na oficiálních stránkách turnaje.

Máte mezi národními týmy nějakého favorita?

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 15. 12. 2017

Prosincové slevy Early Sales jsou nyní k dispozici až do 18.12.

ico 14. 12. 2017

Dnes je to přesně šest let, kdy se ve hře poprvé objevila Ahri.

ico 14. 12. 2017

Golden Guardians oznámili sestavu pro nadcházející sezónu.

ico 14. 12. 2017

Práce na Robotické Illaoi již započaly a Riot nás o nich, jak slíbil, informuje.

ico 13. 12. 2017

Koukněte na shrnutí roku 2017 přímo od Riotu.

ico 13. 12. 2017

Přesně před čtyřmi lety byl do hry přidán Yasuo.

Reklama