Reklama
Virtuální realita, luxusní herní hardware a další vychytávky na stánku CZC.cz na In-Joy v Brně

Virtuální realita, luxusní herní hardware a další vychytávky na stánku CZC.cz na In-Joy v Brně

Tento víkend se v rámci veletrhu In-Joy můžete ponořit do geekovského světa opravdu naplno. Na stánku CZC.cz totiž najdete všechno, co by měl správný gamer rád ve svém pokojíčku. A nebo ještě lépe - ve svém vysněném ráji.

Co na stánku uvidíte? Třeba si budete moct vyzkoušet novou virtuální realitu Acer VR, která se v ČR představí vůbec poprvé. A to, že vás kamarád vyfotí během hraní, jak se s VR headsetem krčíte při nějaké realisticky vypadající akci, vůbec nevadí. Můžete mu to totiž oplatit ve fotokoutku plném geekovských zajímavostí.

Hrajete si rádi? No jasně, že ano. Vždyť jsme gameři. Na stánku budou připraveny různé hračky, třeba fanoušci Hvězdných válek se mohou těšit na Star Wars robůtky.

Pro počítačové nadšence zde bude vystaven vítěz NVIDIA Garage - luxusní herní mašina v unikátním designu, nad kterým ukápne slzička dojetí nejednomu hráči. A pokud byste si raději něco "ošahali", herní počítače ze serie LYNX Grunex, nekompromisní stroj CZC PC Gaming Transformerperiferie Yenkee nebo třeba telefony Xiaomi čekají právě na vás, zkoušet můžete podle libosti.

A nebylo by to CZC.cz, kdyby se na místě neprodával také herní hardware s pořádnými slevami. Vánoce se blíží, tak nepodceňte přípravu. Navíc na webu czc probíhá akce Be a gamer, kde si vyberete parádní herní vybavení, na které budete mít k dispozici slevy až 3000 Kč či různé doplňky k vybraným produktům zdarma.

Také už se těšíte? Tak přijďte ke stánku CZC.cz tento víkend na brněnské výstaviště a užijte si gamerskou zábavu naplno.

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 23. 11. 2017

Top liner týmu Immortals Flame, podepsal nový kontrakt s týmem FlyQuest.

ico 23. 11. 2017

Ssumday přestoupil do nového týmu 100 Thieves. Jeho roční plat bude kolem 14.700.000 CZK.

ico 22. 11. 2017

S vydání nových PROJEKT skinů taktéž začíná festival PROJEKT: Lovci. K tomuto byl vydán samozřejmně trailer a jeden z nich je dokonce i animovaný.

ico 22. 11. 2017

Do LoL Svět přibyla nová povídka s tématikou PROJEKT skinů.

ico 21. 11. 2017

Schalke 04 pravděpodobně podepíše kontrakt s VizicsacsiNukeduck.

ico 21. 11. 2017

Top liner týmu G2 Expect opustil tým G2.

Reklama