S blížícím se koncem roku se ohlížíme za tím nejlepším, co Riot a League of Legends komunita vytvořila. Na našem instagramovém účtu (který byste rozhodně měli sledovat) často ukazujeme komunitní tvorbu. A právě vy jste svými srdíčky na příspěvcích určili ty nejpovedenější výtvory. Pojďme se na ně podívat.

(Aktuální čísla liků se mohou lišit, každý obrázek vede na originální příspěvek.)

5. místo – Aphelios fanart

Nejnovější šampion k datu vydání tohoto článku rozhodně zaujal. Na fanartu ho můžeme vidět v doprovodu jeho sestry Alune.

4. místo – Jedno tlačítko stačí

Aphelios má prsty i v dalším oblíbeném příspěvku. Někdy vám prostě jedna “outplay” schopnost stačí, abyste změnili průběh hry.

3. místo – Střílečka s LoL postavami

Střílečka z pohledu třetí osoby? Ano prosím!

2. místo – Senna fanart

Tento Senny fanart se rozhodně povedl a patří k tomu nejlepšímu, co minulý rok nabídl.

1. místo – Ručně nakreslený honor 5. úrovně

Dobré chování a poctivá práce se vyplácí. Znak nejvyšší úrovně honoru je na našem instagram účtu přes rok a nasbíral nejvíce pozitivních reakcí.

Za poslední rok se náš Instagram účet rozrostl na více jak 2 000 sledujících. Krom memů a novinek pro vás pravidelně připravujeme hádanky ve Stories, kde si můžete ověřit, jak moc znáte splasharty skinů. Do budoucna také chystáme další podobné minihry. Tímto děkujeme za vaši přízeň a těšíme se, až budeme sdílet další komunitní tvorbu a novinky nejen ze světa League of Legends.