Nedávno oznámená singleplayerová hra The Mageseeker ze světa League of Legends popisující příběh Sylase dnes ukázala nový trailer. V něm máme možnost vidět několik desítek vteřin gameplay záběrů.

Podle traileru je jasné, že se setkáme s dalšími šampiony jako Lux, Jarvan IV nebo Garen. Podle dostupných renderů možná narazíme také na Shyvanu nebo Morganu.

The Mageseeker vyjde 18.4. a už nyní si můžete hru předobjednat a získat malý bonus. Pokud si hru koupíte před vydáním, v jeskyni, kde bude mít Sylas svou základnu, na vás bude čekat malý Silverwing.

Hru si navíc můžete pořídit ve třech různých edicích (samozřejmě s rozdílnými cenovkami). Základní edice stojí 30 euro. Pokud si připlatíte za deluxe edici, která vás vyjde na 40 euro, získáte navíc různé bonusy do hry.

Pro ty úplně největší labužníky si však Riot připravil i Collector edici. Pokud jste ochotní zaplatit 170 euro, přijde vám domů také soška sylase, art book, soundtrack na vinylové desce a další bonusy.

Na steamu najdeme také systémové požadavky na váš PC, hra ale vyjde také na Nintendo Switch, Xbox Series X/S a Playstation 4 a 5.