S Teamfight Tactics: Galaxies přichází spousta nového obsahu. Dočkáme se arén, malých legend, odměn za rank a několika důležitých změn. Vylepšení projde také nakupování malých legend a oficiálního uvedení se dočká mobilní aplikace.

Galaxies Pass

Původní beta pass mění jméno. Nově převezme jméno probíhajícího setu. S příchodem toho následujícího tak v TFT záložce nalezneme Galaxies Pass. Systém odměn bude lehce poupraven. Orbu už se nedočkáme. Místo toho půjde zkušenosti získávat za každou hru a to kompletně bez omezení jejich počtu. Misí ubude. Každý týden se dočkáme tří a jejích cíle mají být pestřejší. Jedna mise vás odmění za 200 zkušeností.

Základní Galaxies Pass opět přinese upravené arény, emoty a na konec i dvě malé legendy.

Novinku představuje placený Galaxies Pass+. V herním obchodě ho naleznete s cenovkou 1350 RP. Prémiový pass si může zakoupit kdykoliv v době trvání Galaxies setu. Odměny se mají odemykat postupně, jako v klasickém passu. Postup je sdílený. Sbíráte tedy jedny zkušenosti a máte k dispozici dva různé stupně odměn, dle verze passu. Při pořízení prémiové verze passu se odemknou odměny i zpětně.

Placený Galaxies Pass+ vám okamžitě odemkne legendu s názvem UFO Sprite. Dalším hraním můžete získat například limitované edice dalších legend.


Snadněji získatelné malé legendy

Malých legend je k dispozici dost a některé se nedají získat jinak, než náhodně z vajíčka. S příchodem Galaxies půjde koupit malou legendu z minulých setů. Ovšem od každého druhu (například Heroic Shisa) můžete jen jednu. Lze si tak pořídit základní verzi dané malé legendy, nebo vylepšit na vícehvězdičkovou variantu, pokud už jednu vlastníte. Vícekrát stejnou legendu koupit nepůjde.

Krom toho ve hře objevíme hned tři nové malé legendy.


Nové arény

Vesmírné téma dotkne i nových skinů na herní arény. Každá z nich vás vyjde na 1380 RP. Za všechny tři v jednom balíku zaplatíte 2900 RP.


Odměny za rankedy

Krom emotů, které hráči již dostali za dosáhnutou divizi, Riot plánuje rozdávat i malou legendu. Tu obdržíte, když dosáhnete alespoň na gold v TFT rankedech. Každá sezóna je provázaná s daným setem. Aktuálně tedy Riot hráčům dluží dvě speciální malé legendy. Jednu za gold v úvodním setu a jednu za Rise of the Elements.

Níže máme k nahlédnutí oficiální koncept Victorious Silverwinga. Na toho se můžeme těšit za gold a vyšší divizi z úvodního setu.


Mobilní verze

Oficiální vydání mobilní verze TFT se blíží. Aplikace se stále ladí, ačkoliv je už pro dost lidí dostupná. Vzhledem k novinkám v počítačové verzi, nás Riot informuje i o tom, jak se vše promítne do našich telefonů:

  • Herní obchod nebude ani při oficiálním vydání k dispozici, kvůli stabilitě hry. Dočkáme se ho v pozdější aktualizaci mobilní aplikace.
  • Glaxies Pass+ bude dostupný k zakoupení přímo v mobilní verzi. Odměny se mají započítávat bez rozdílu, jak na mobilu, tak na PC. Všechen postup je sdílen napříč platformami.
  • Postup v základním Galaxies Passu se na mobilech také započítá.