Třetí týden americké LCS je za námi. Na posledním místě již nenajdeme Immortals, kterým se podařilo poprvé vyhrát. Na druhém místě najdeme celkem pět týmů, před kterými jsou stále neporažení Cloud9.  Výsledky všech duelů nejen druhého týdne LCS naleznete v eSportovém přehledu.

Immortals se bez francouzské trojice dařilo a poprvé vyhráli

Američtí “Nepřemožitelní” se vydali do třetího týdne LCS bez francouzského kouče Zaboutina, kterého se vedení týmu rozhodlo odvolat. Do zápasů se nepodívala ovšem ani hráčská dvojice z Francie sOAZ a Eika. Nutno ovšem uznat, že se tato změna Immortals vyplatila. 

V zápase proti Golden Guardians se vyznamenal především Apollo, který se svým Ezrealem tým vedený Damontem naprosto zničil a jeho konečné skóre bylo 7/1/4. Úctyhodný výkon předvedli také náhradníci Allorim a Insanity. Do budoucna bude tedy zajímavé sledovat, jestli se mladíci z academy udrží v hlavním týmu, nebo si sOAZ a Eika vyboují svá místa zpět. 

Cloud9 jsou stále neporažení, na paty jim šlape pět týmů!

Obhájci titulu z jarního splitu ani ve třetím týdnu nenašli svého přemožitele. Se skóre 6-0 patří první místo nepochybně Cloud9, kteří si v tomto týdnu poradili s Immortals a Team Liquid. Zajímavým faktem ovšem je, že na druhém místě najdeme po třetím týdnu pět týmů! Na záda dýchá Cloud9 Counter Logic Gaming, Evil Geniuses, FlyQuest, Team Liquid a Team SoloMid. 

Naopak poslední místo patří Dignitas, kteří na svou výhru čekají od začátku splitu a zatím to nevypadá, že by se alespoň o trošku přiblížila. 

Aktuální tabulka pořadí vypadá následovně:

Pořadí Tým Bilance
1. Cloud9 6-0
2. Evil Geniuses 4-2
- Team Liquid 4-2
- Counter Logic Gaming 4-2
- FlyQuest 4-2
- Team SoloMid 4-2
7. Golden Guardians 2-4
- 100Thieves 1-5
- Immortals 1-5
10. Dignitas 0-4