Streamer Tyler1 patří mezi nejznámější osobnosti na League of Legends scéně. Jeho osobnost bylo ovšem terčem velké kontroverze v minulosti. Tyler1 patřil v soloQ mezi nejtoxičtější hráče a obdržel proto od Riotu ban. Ten se vztahoval na všechny jeho současné i budoucí účty. Tyler1 časem prokázal, že se polepšil a byl odbanován. Později si Riot víceméně z Tylera udělal ukázkový příklad hráče, který se i přes toxicitu může napravit. Streamer byl pozván přímo do vysílání finále LCS, zahrál si na stagi a dokonce se objevil na All-Stars po boku Fakera.

S Fakerem nebude mít Tyler jen společnou fotku. Od včerejšího dne oba budou hrát pod jednou organizací. Tyler1 vstupuje do T1 jako streamer a tvůrce obsahu. S Fakerem si tedy v LCK nezahraje, přesto se nejspíše jejich společného obsahu na internetu časem dočkáme.

Ani dnes nepatří Tyler1 mezi vzorné hráče. Jeho osobnost přesto láká tisíce diváků pravidelně na stream. T1 tak získali do svých řad velmi populárního streamera, jenž jistě rozšíří fanouškovskou základnu legendárního týmu.