Začátky v LoR nejsou příliš těžké v porovnání s jinými karetními hrami. Nasbírat pár úlomků na nový balíček netrvá příliš dlouho, jenže zorientovat se, do jakých karet vlastně tuto herní měnu vložit, je pro začátek celkem dilema. Právě proto jsme si pro vás připravili několik balíčků, které můžete složit velmi levně, a zároveň velmi dobře fungují i v rankedech. Pokud se řadíte mezi ty hráče, kteří si balíčky rádi skládají sami, můžete tento článek brát jako inspiraci.

Na začátek pro vás máme pár rad.

 • První dva dny hrajte s balíčkem Spell and Stealth – nejsilnější (dále v článku).
 • Každý den splňte přiřazený úkol.
 • Regionální cesty první tři dny plňte do úrovně 4.

Po prvních třech dnech byste měli mít nejméně 800 úlomků a 22 různých univerzálních karet (1 epická).


Balíčky

Nyní je čas se podívat na balíček Spells and Stealth a tři možnosti, jak ho postupem času upravovat. Tento balíček je považován za nejsilnější ze všech tří balíčků dostupných od začátku hry.

Spells and Stealth

Takto vypadá balíček, který má dostupný každý začínající hráč.

 • Typ: Aggro

Problémem tohoto balíčku je jeho nulová syntergie mezi Jinx a Zedem. Právě proto ho nelze využívat příliš dlouho, jelikož proti zkušenným protivníkům neobstojí. Pro začátečníky je ale velmi dobrý díky své jednoduchosti a zároveň na něm lze pochopit mechaniky hry.


Upgrade: Kinkou Elusives

Velmi populární ranked balíček, který je v této verzi pokrácen tak, aby byl co nejlevnější. V aktuální metě 1.4 se drží v S-tier, tedy na nejvyšších pozicích.

 • Kód: CEBAEAIBAQLAKAICCEUCYMRZAEEACAQCAYEQYDQXDQYQCAYBAICBQHQ
 • Cena vylepšení: 2000 úlomků (11 běžných a 3 vzácné univerzální karty)
 • Typ: Aggro

Tento balíček je velmi jednoduše hratelný díky jediné mechanice elusivních jednotek. Prostě a jednoduše hráče zasypávejte těmito kartami. Pokud nemá žádnou možnost obrany, je vaše výhra jistá.

Jako další vylepšení lze zaměnit pár kopií The Empyrean, Scaled Snapper, Greenglade Elder, Health Potion a Dawn and Dusk za Zeda, Windfarer Hatchling a Greenglade Duo, Twin Disciplines a Jeweled Protector, tak aby co nejvíce odpovídal oficiální meta verzi, která vypadá takto:

 • Kód: CEBASAICAIDASDARCQWDEOIBAEARMAYBAIBAKAICAEDQCAICCUBACAIBAQBQCARGGE2A


Upgrade: Elusive Aggro

Tento balíček se více zaměřuje na silný začátek hry a Noxus jednotky.

 • Kód: CEBQEAIDDYXQCAQDAQAQCARZAIDACAYPCMNSKJRXA4AQEAQGBEGBCLBRAEBACAYCAQ
 • Cena vylepšení: 2100 úlomků (12 běžných a 3 vzácné univerzální karty)
 • Typ: Aggro

Tento balíček má podobný princip jako každý jiný Noxus balíček s to vyjimkou, že zde se nemusíte příliš starat o nepřítelovi obránce (pokud nemá elusivní jednotky). Skvělé kombo zde tvoří předevěším Crimson Disciple a Imperial Demolitionist.

Pro pozdější vylepšení potřebujete pouze další kopie Solitary Monk, Noxian Fervor and 2 karty Retreat. Vyměnit je můžete za karty Zed, Darius, House Spider, Culling Strike, Might, Twin Disciplines and Deny. Tento balíček se totiž snadno dá hrát i bez šampionů a funguje někdy i mnohem lépe.


Uprgade: Jinx Discard

Tento balíček se věnuje Jinx a pálení vlastních karet. Ačkoliv Jinx není příliš oblíbeným šampionem pro svojí malou kooperaci s dalšími šampiony, v některých balíčkách může dobře fungovat.

 • Kód: CEBAQAIEAEGBYJZIGQ3DOAQBAMPC6AQCAECA2GYDAEBSMJZXAA
 • Cena vylepšení: 2500 úlomků (13 běžných a 4 vzácné univerzálních karet)
 • Typ: Aggro

Tento balíček sice není jeden z nejlepších, ale skvěle se hodí pro hráče, kteří se chtějí více věnovat Piltover a Zaun regionu. Vaším úkolem ve hře bude dostat na hrací desku Jinx a zbavit se všech karet pro navýšení její úrovně a pak již můžete zasypat nepřítele jejími raketami.

Největším problémem tohoto balíčku je nutnost záměny Dariuse za tři kopie Dravena (9000 úlomků nebo 3 šampion univerzální karty), tedy ne příliš levné vylepšení. Následně je pak potřeba zaměnit House Spider za Draven’s Biggest Fan.