Trojice přestupů, která zformuje jeden z nejsilnějších týmů pro příští sezónu LEC. Alespoň tak vypadají spekulace okolo připravované soupisky Vitality. Jádrem týmu by se totiž měli stát tři dnes již slavní hráči Alphari, Perkz a Carzzy.

Odchod Perkze z Cloud9 není žádným tajemstvím. Velice drahý přestup se americkému celku dlouhodobě nevyplatil. Cloud9 sice vyhráli jeden split a dostali se do čtvrtfinále na Worlds, majitelé si ale jistě představovali mnohem větší dominanci chorvatského midlanera. Perkz chce být údajně blíže rodině, LEC zároveň nabízí kompetitivnější zázemí.

Alphari si rovněž zahrál jen jeden rok v NA a údajně by se rád sešel s Perkzem v jednom týmu. Nyní na scénu přicházejí Vitality, kteří podle všeho investují do obou hráčů a na bot přivedou dvojnásobného mistra LEC, marksmana Carzzyho.

Carzzy nepodepsal s MAD Lions prodloužení smlouvy a stal se tak volným agentem. Vitality ho tím pádem nemusejí vykupovat. Twitter účet LEC Wooloo sdílel, že Perkz chce hrát s Carzzym a marksman je zároveň v hledáčku Vitality. Český hráč se ovšem s týmem ještě nedohodnul, ačkoliv by se tomu tak mělo stát v následujících dnech.

O zmíněných přestupech se zmiňuje i magazín esportmaniacos.com, který odkazuje na své zdroje. Nabídka od Vitality pro Perkze a Alphariho byla údajně nejlepší ze všech LEC týmů.

Potenciální soupiska Vitality pro rok 2022 tak vypadá následovně:

  • Top: Alphari
  • Jungle: Selfmade
  • Mid: Perkz
  • Bot: Carzzy
  • Support: Labrov