Na našem instagramu jsme vyhlásili soutěž za to, že se nás sleduje už 750 z vás. Moc děkujeme za přízeň. Abychom se vám odvděčili, zahrajeme si celkem o tři skiny. Vítěz soutěže si dokonce bude moct vybrat skin, který mu pošleme. I pro druhé a třetí místo máme připravenou odměnu.

O co se hraje?

  • 1. místo - Skin podle vlastního výběru (dostupný v době vyhlášení, maximální cena 1820 RP)
  • 2. místo - Mystery Chest (náhodný skin v hodnotě 790 RP nebo vyšší)
  • 3. místo - Mystery Skin (náhodný skin)

Jak se zapojit do soutěže?

Snažíme se v komunitě podporovat kreativitu. V minulé soutěži si na své přišli umělci pracující s grafikou, nyní se zaměříme na pisálky. Vaším úkolem je zpracovat povídku - smyšlený příběh, který se odehrává v Runeteře.

Hodnotit se bude samozřejmě pravopis a stylistika, ale také soulad chování šampionů s jejich příběhem, nápaditost a originalita nebo třeba délka příběhu (jeden odstavec ani nebudeme číst, ale text nesmí být ani moc dlouhý. Ideální délku si nastavíme přibližně na 500 slov).

Až budete mít vaše dílo napsané, pošlete ho v příloze na email instagram@tryhard.cz s předmětem Soutěžní povídka - *vaše jméno*.

Kdy soutěž končí?

Své výtvory můžete posílat na zmíněnou emailovou adresu až do neděle 15.7. Poté s redakcí povídky vyhodnotíme a zvolíme všechny tři výherce, které si následně přidám na svůj osobní účet na EUNE a výhru jim pošlu.

Doplňující pravidla

  • Soutěž platí jen pro účty na EUNE. Všechny tři vítěze si přidám na svůj osobní účet a výhru jim pošlu.
  • Každý se může zúčastnit jen s jednou povídkou (pokud byste chtěli povídku upravit nebo zcela změnit, můžete. Stačí do stejného mailového vlákna poslat úpravu, budme hodnotit přílohu ze závěrečného mailu).