Díky všem prvním třem stům fanouškům na našem instagramovém profilu si nyní můžete vyzkoušet štěstí v soutěži o tučnou odměnu. Stačí být kreativní, dokázat zaujmout a tuna RP nebo mystery skin může skončit právě na našem vašem účtu.


EDIT: Soutěž je ukončena

Děkujeme za účast všem, co se zúčastnili. Každý člen redakce vybral ze všech příspěvků své favority a obodoval je. Nejvíce bodů získaly nakonec dva příspěvky, a proto budeme nakonec první cenu posílat dvěma šťastlivcům. I druhé místo skončilo remízou, ale vzhledem k tomu, že výhra byla pro druhé a třetí místo stejná, rozhodli jsme se, že třetí místo jednoduše nevyhlásíme a výhru přesuneme k druhému místu.

Tady jsou výherci:

1800 RP

Mystery skin

Díky všem za skvělé ukázky vašich oblíbených šampionů. Těšíme se na vás u další soutěže! 


Jak se zapojit?

Pro účast v soutěži je důležité splnit tyto tři pravidla:

  • Sledovat Tryhard na Instagramu
  • Přidat na svůj Instagram příspěvek se svým oblíbeným šampionem (video, foto, fanart, cosplay...)
  • Označit tento váš příspěvek hashtagem #Chci1800RP

Váš příspěvek může s vaším oblíbeným šampionem souviset jakkoli. Bereme vše od povedeného videa s vaším playem ala Faker přes cosplay či fanart až po třeba upečený dort ve tvaru Summoner's Riftu nebo upečené cupcakes, jako má Caitlyn v pastích. Důležité ovšem je, aby vývor byl opravdu od vás. Pokud do soutěže přihlásíte cizí výtvor, budete diskvalifikováni. Také platí pravidlo, že se každý může zúčastnit pouze s jedním příspěvkem.

O co se hraje?

Na svém výtvoru si dejte záležet, protože výherce vybírá naše redakce. Snažte se tedy, aby váš výtvor byl co nejzajímavější. Celkem budeme posílat výhru třem z vás:

  • 1. místo - 1800 RP
  • 2. a 3. místo - Mystery skin (pouze EUNE)

Kdy soutěž končí?

Na svém výtvoru si dejte záležet, máte dost času. Soutěž uzavřeme až na konci měsíce. Na začátku února pak vybereme v našem týmu vítěze, kteří nás nejvíce zaujali. Těm poté pošleme ceny.

Už se vám honí hlavou nápady, s čím do soutěže jít? Dejte si záležet, my se budeme těšit. Hodně štěstí!