Edit: Soutěž je ukončena

Výherci jsou následující:

  • 50. odpovídající - Tobiáš Ch. z Jihlavy
  • 100. odpovídající - Michal B. z Klatov
  • 150. odpovídající - Jakub F. z Píště

Těmto třem výhercům gratulujeme, myš jim odešleme co nejdříve. Ostatním děkujeme za účast - nezapomeňte, že i když jste nevyhráli, můžete si myš koupit na czc.cz.


Neumíte trefit skillshot, nejde vám správně dorážet miniony nebo snad neumíte kitovat? Nová myš vám jistě pomůže k lepším výkonům. Stále hrajete s kuličkovou myší nebo vás snad Yasuo main v poslední hře donutil hodit myškou o zeď? Není nic lepšího než nová myš, které si budete opravdu vážit.

S prvotřídní herní myší Dream Machines DM2 Comfy vaše skillshoty opět najdou svůj cíl. Myš nabízí 7 citlivých tlačítek, optický snímač s rozlišením 400 - 5000 DPI (pět přednastavených možností), Omron spínače, frekvenci 1000 Hz a max. rychlost 4.0 M/s. Tento hlodavec je navíc výborně tvarovaný, lehký a uzpůsobený pro dlouhodobé hraní a komfort.

A jak Myš vyhrát? Stačí odpovědět na soutěžní otázku a padesátý, stý a stý padesátý správně odpovídající vyhrává. Zajímá nás, které typy produktů značka Dream Machines na českém trhu prodává. Nápovědu najdete třeba na czc.cz.

ODPOVÍDEJTE ZDE

Potřebujeme od vás také adresu a telefonní číslo pro kurýra, abychom věděli, kam myš poslat.

Každý účastník soutěže smí odpovídat pouze jednou. Opakující se soutěžící nebudou do soutěže zařazeni.

Soutěž končí tuto neděli 15.10. odpoledne. Tři výherce zde v článku vyhlásíme a myšl jim v nejbližší době odešleme. Pokud se vám nepodařilo myš vyhrát, můžete si ji koupit na czc.cz.