Reklama
[Soutěž] Odpověz a vyhraj herní myš

[Soutěž] Odpověz a vyhraj herní myš

Edit: Soutěž je ukončena

Výherci jsou následující:

  • 50. odpovídající - Tobiáš Ch. z Jihlavy
  • 100. odpovídající - Michal B. z Klatov
  • 150. odpovídající - Jakub F. z Píště

Těmto třem výhercům gratulujeme, myš jim odešleme co nejdříve. Ostatním děkujeme za účast - nezapomeňte, že i když jste nevyhráli, můžete si myš koupit na czc.cz.


Neumíte trefit skillshot, nejde vám správně dorážet miniony nebo snad neumíte kitovat? Nová myš vám jistě pomůže k lepším výkonům. Stále hrajete s kuličkovou myší nebo vás snad Yasuo main v poslední hře donutil hodit myškou o zeď? Není nic lepšího než nová myš, které si budete opravdu vážit.

S prvotřídní herní myší Dream Machines DM2 Comfy vaše skillshoty opět najdou svůj cíl. Myš nabízí 7 citlivých tlačítek, optický snímač s rozlišením 400 - 5000 DPI (pět přednastavených možností), Omron spínače, frekvenci 1000 Hz a max. rychlost 4.0 M/s. Tento hlodavec je navíc výborně tvarovaný, lehký a uzpůsobený pro dlouhodobé hraní a komfort.

A jak Myš vyhrát? Stačí odpovědět na soutěžní otázku a padesátý, stý a stý padesátý správně odpovídající vyhrává. Zajímá nás, které typy produktů značka Dream Machines na českém trhu prodává. Nápovědu najdete třeba na czc.cz.

ODPOVÍDEJTE ZDE

Potřebujeme od vás také adresu a telefonní číslo pro kurýra, abychom věděli, kam myš poslat.

Každý účastník soutěže smí odpovídat pouze jednou. Opakující se soutěžící nebudou do soutěže zařazeni.

Soutěž končí tuto neděli 15.10. odpoledne. Tři výherce zde v článku vyhlásíme a myšl jim v nejbližší době odešleme. Pokud se vám nepodařilo myš vyhrát, můžete si ji koupit na czc.cz.

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

No s tou šancí jsme to už tady myslím 1 řešili :)

Jak dlouho ten zákon platí nevíš? Znám několik CZ webů zajímajících se třeba o IT, kde jsou občas soutěže a rozhodně si nemyslím, že by na losovaní měli notáře.

Ale chápu, že pokud to chcete mít na jistotu, tak radši losujete takhle, byť ta šance, že by se někdo ozval jestli jste měli notáře je 0,000 nic.

PS. Stejně ten zákon musí být špatně udělanej, když tohle losovaní už je OK.

Je to tak, ale podle zákonů bychom k tomuto losování potřebovali státního notáře, takže to musíme obejít takhle. V podstatě to ale vyjde na stejno, všichni mají stejnou šanci jako u losování…

Soutěž fajn, jenom to losování mi přijde dost nepraktické. Losovaní 3 náhodných čísel z celku by bylo daleko spravedlivější.

Reklama
Bleskovky
ico 15. 12. 2017

Prosincové slevy Early Sales jsou nyní k dispozici až do 18.12.

ico 14. 12. 2017

Dnes je to přesně šest let, kdy se ve hře poprvé objevila Ahri.

ico 14. 12. 2017

Golden Guardians oznámili sestavu pro nadcházející sezónu.

ico 14. 12. 2017

Práce na Robotické Illaoi již započaly a Riot nás o nich, jak slíbil, informuje.

ico 13. 12. 2017

Koukněte na shrnutí roku 2017 přímo od Riotu.

ico 13. 12. 2017

Přesně před čtyřmi lety byl do hry přidán Yasuo.

Reklama