Věděli jste, že Acer pod svoji gaming značkou Predator nenabízí pouze notebooky, desktopy či případně monitory? Pořídit si můžete také fajn příslušenství, my si ukážeme tři kousky z nabídky.

Predator Cestus 500

Myš je absolutním základem hráčské výbavy a tou také začneme. Na stylovou myš Cestus 500 výrobce naskládal osm programovatelných tlačítek. O dvě hlavní se starají prověřené spínače Omron, což je prostě klasika. Jelikož je hlodavec kompletně symetrický, skvěle se hodí pro leváky, kteří nemají takový výběr. V balení najdete vyměnitelné postranní panely. Kromě klasických můžete připevnit panely s opěrkou pro palec nebo malíček.

Optický senzor zvládne až 7200 DPI, takže v tomto směru vás myš omezovat nebude. Je rok 2018, takže nechybí RGB podsvícení. Na myši svítí tři zóny a vše si podrobně nastavíte v software Predator Quartermaster, včetně až pěti profilů.

Predator Galea 500

Další nezbytnou součástí hráčské výbavy je headset. Neslouží zdaleka jenom k poslechu hudby a herních zvuků, ale také ke komunikaci se spoluhráči nebo zjištění polohy protivníka. Acer nabízí high-end model Galea 500. Nejzajímavější částí výbavy je technologie TrueHarmony 3D Soundscape. Při reprodukci zvuku bere v potaz otočení hlavy hráče, takže prostorový zvuk vždy slyšíte ze správného směru. Prostorový zvuk znamená, že se sluchátka k počítači připojují USB konektorem. Pro reprodukci zvuku slouží 40mm měniče.

Predator Gaming Rolltop Backpack

Poslední z představovaného příslušenství je určeno pro majitele herních notebooků. Tento Predator batoh se skvěle hodí pro přenášení jakéhokoliv 15,6” Predator notebooku a ještě zbyde místo na hromadu dalšího. Materiál a konstrukce batohu se postarají o to, aby se vašemu hernímu stroji nic nestalo. Takhle batoh představil Kuba Metelka z RePlay: