Další nadílka esportových novinek je tu. Topař Odoamne si našel tým, Amazing se přesunuje mezi manažery týmu a Cody Sun se přesunuje do akademie.

Odoamne bude novým topařem Schalke 04

Nedávno jsme vás informovali, že se do Evropy vrací IgNar, jenž podepsal smlouvu se Schalke 04. Fotbalový gigant v LEC se změnami nepřestává. Poté, co odešel Vizicsacsi do Splyce, muselo vedení Schalke najít adekvátní náhradu. Tu také našlo, když do týmu přichází Odoamne právě ze Splyce. Vizacsacsi si tak s Odoamnem prohodili dosavadní působiště. Rumunského toplinera bude podporovat z jungle Memento.

Amazing se rozhodl opět ukončit hráčskou kariéru. Otázka je, jak dlouho mu to vydrží. Německý jungler, kterého jsme v jarním splitu mohli vidět i za komentátorským pultem, setrvá dále v Schalke 04, nyní však jako strategický manažer v akademii.


Cody Sun míří do akademie Clutch Gaming

Po příchodu Banga do 100Thieves visel nas Cody Sunem otazník. Smlouva mu vypršela, a stal se tak volným agentem. Zájem projevil nakonec Clutch Gaming, kde by se měl Cody Sun stát součástí akademie. V "A" týmu bude roli střelce totiž hájit Piglet, jenž byl uplynulou sezónu právě v akademii CG a nyní dostává od organizace možnost zviditelnit se v nejvyšší americké soutěži.