Reklama
Rozlosované skupiny Worlds - kdo se utká s kým?

Rozlosované skupiny Worlds - kdo se utká s kým?

Dnes od dvou hodin probíhalo losování play-in skupin a základních skupin pro světový šampionát. Nejprve se losovaly skupiny do play-in fáze. Jak to dopadlo?

Skupina A   Skupina B   Skupina C   Skupina D

WE

C9

FNC

HKA

GMB

ONE

YG

FB

LYN

DW

KLG

RPG

V těchto skupinách se týmy utkají každý s každým dvakrát v bo1 serii. Dva nejlepší z každé skupiny poté postupují do druhé fáze play-in. Osm postupujících týmů se v této druhé fázi rozlosuje do dvojic a ty se utkají v serii bo5. Čtyři týmy postupují do základních skupin.

Základní skupiny již ale také byly vylosovány. Los dopadl takto:

Skupina A   Skupina B   Skupina C   Skupina D

EDG

LZ

G2

FW

SKT

IMT

SSG

MSF

AHQ

GBM

RNG

TSM
Tým z play-in Tým z play-in Tým z play-in Tým z play-in

Na první pohled se jako nejtěžší skupina jeví skupina A, kde úřadující mistři SKT narazí na vítěze čínské ligy EDG a druhý celek z LPL tým AHQ.

Papírově nejlehčí skupina je naopak skupina D, ve které se neobjevil žádný korejský ani čínský tým. Navíc má tato skupina ještě jednu výhodu, nemohou se sem zařadit Fnatic, Cloud9 ani Hong Kong  - pravděpodobně nejsilnější tým z Play-in fáze - jelikož ve skupině D už evorpský i americký tým je.

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

@Ejsmelegejgeje aha takze ja jsem jim zacal fandit od s4, ale vzhledem k tomu, ze zacali vyhravat vse co se dalo, tak bych jim mel prestat fandit. To je argument nejakyho bezmozka. Proto Barcelona ma asi 2. nejvetsi fanouskovskou zakladnu vid?

@JOhConnor Fandit SKT je jako fandit Barceloně ve fotbale. Fandit tomu nejprofláklejšímu týmu, který vždy vyhraje je jednoduché.

@EarthQuakes blejes z toho, ze jsem hrdej na SKT? Fandim jim od zacatku 4s, kde byli cerstvi mistri sveta. Sleduji tak 95% jejich zapasu. To ze jsou tak uspesni a vy jim to neprejete neni moje chyba.

@EarthQuakes Já jim fandim, ale ne protože by vyhrávali Worlds, ale protože se mi od začátku líbila jejich hra.

Je mi celkem jedno kdo vyhraje, pokud budou hry v playoff mít odpovídající kvalitu.

@Macejkos juj tak to promin,cekal jsem nejakej „omg skt 3× vyhrali tem budu fandit“ attitude :D

At zkratka vyhraje ten nejlepsi, idealne non korean,nebo kdyzse uz, tak ssg/longzhu :P (borime stereotypy)

lol ten power ranking :D EDG byli první v lpl a jsou 8. na pr WTF 2. a 3. tým z lpl jsou přitom na 4. a 5. místě v pr odborníci jak Karel s Pepou u piva když se baví o lize mistrů ve fotbale

ináč tsm je podla power rankingu 6. tým takže určite postupia zo skupiny ved ten ranking robia samí odborníci

Jo hele jak to bude se sub playerama? Jen jeden na tým?

@EarthQuakes Co je špatného na tom být fanoušek SKT? Sleduju LoLko od Season 1 a SKT jsou prostě dlouhodobě skvělej tým a na jejich hru se nádherně dívá.

Jsem zvědavej jestli zase SKT přijedou natrénovaní na Worlds jak tomu bylo i v minulosti a pořádně to tam rozjedou.

@JOhConnor hrdý fanoušek skt, bleju

@JOhConnor Chceš říct, že Korejci nebo SKT se neumí radovat? Zajímavé, já jsem je viděl se radovat pokaždý, když něco vyhráli.

U korejských týmů je jedno, jaký mají seed když stejně všichni z nich postoupí z prvních míst. Pokud jim to bude přát los, tak to vidím zas na 3 kr týmy v semifinále. Tipuji vítěze na LZ/SKT. Snad se mýlím a uvidím někoho jiného vyhrát, abych konečně viděl radující se tváře po vítězném finále. A to říkám jako hrdý fanoušek SKT:D

@Ravnous84 Dva korejský týmy v jedný skupině? :DDDDD C9 měli ve skupině SKT, FW a IM minulý rok. A za postup ze skupiny vděčili SKT, kteří jim to zajistili výhrou na FW.

Letos to vypadá ultra špatně pro EU. :/ G2 ultra těžká skupina a jejich bo1 stály prozatím pěkně za zlámanou grešli. U TSM můžeme doufat v jejich tradiční výkony na worlds, aby MSF postoupili přes ně s WE, kteří na 99% budou s něma ve skupině. FNC se musí modlit, aby se dostali do skupiny B a ne do A, kde by je čekala stejná situace jako G2.

ja myslim že nejtežší to měly minulej rok C9.. byly proti SKT a SSG, letos to pro ne vypada lip, i když proti 1. místu v OPL a 1. místu v CBLoL… ale furt lepší než SKT a SSG

lms je momentálne najslabší region (aspon podla tých analytikov) a imt môžu dostať 3.seed odtial takže v podstate dva wild card týmy… o g2 sa v prípade bo1 nemá zmysel baviť, misfits ako tu bolo písané nemajú skúsenosti takže najlepšie by asi bolo keby fnc išli k immortalom a pobili sa s nimi o druhé miesto v skupine

NA to má lehké ?? LZ vítězové summer LCK. Pokud se z kvaldy dostane WE, tak je velká pravděpodobnost, že půjdou do skupiny D a to by najednou si myslím TSM hrálo o druhé místo a to by ještě byly rádi pokud uhráli. FW jim nenechají určitě nic zadarmo, jsou možná i lepším týmem a MSF budou určitě kouset, jen tam chybí ty zkušenosti. Každopádně ještě nejsou úplně komplet skupiny, takže těžko říct, co a jak bude :)

Věřím spíš FW než TSM a Misfits taky umí kousat :)

Sak FW nejsou zrovna slaby

Bohovi už bolo lúto jak si všetci robia srandu z TSM tak im dal lahkú skupinu :D

Jako G2 mají ve skupině SSG a RNG stejně jako minulej rok TSM, tak ať se ukážou …

Tohle fakt vypadá pro NA teamy až podezřele dobře… Doufám, že dostanou klepec :D

Longzhu je wildcard když mají #1 seed z LCK? lol :D

NA trash musí dostat jednoduché skupiny aby to nedopadlo jak přiS5WC, kdy se ani nedostali ze skupiny.

jako nech sa na mna nikto nehnevá ale toto muselo byt zmanipulované NA týmy dostali najlahšie skupiny tsm tam nemá korejcov ani čínancov a immortals dostanú dva wildcard týmy jako wtf :D

Reklama
Bleskovky
ico 24. 11. 2017

Sencux a Mikyx podepsali kontrakt s týmem Misfits Gaming.

ico 24. 11. 2017

Další posilou TSM se stává MikeYeung.

ico 24. 11. 2017

Febiven a Solo podepsali kontrakt s týmem Clutch Gaming.

ico 24. 11. 2017

SKT T1 podepsalo kontrakt s trenérem kkOma. Faker, Bang, Wolf, Blank, Untara a Effort prodloužili jejich kontrakt.

ico 23. 11. 2017

Top liner týmu Immortals Flame, podepsal nový kontrakt s týmem FlyQuest.

ico 23. 11. 2017

Ssumday přestoupil do nového týmu 100 Thieves. Jeho roční plat bude kolem 14.700.000 CZK.

Reklama