Délka aktuálního TFT setu připadá na dobu šesti měsíců. Dnes se tedy podíváme, co nás v druhé polovině TFT: Galaxies čeká.

Set si začátkem června projde “mid-set” aktualizací, která nám přinese nemálo novinek a změn. Půjde o přidání, ale také odebrání několika šampionů a tříd, nebo také nový pass. Aktualizace se dostane do hry zhruba v patchi 10.12.

Hodnocené zápasy

Galaxies byly prodlouženy, aby si hráči více užili mechaniky a veškerého obsahu, který hra momentálně nabízí. Podle vývojářů je však na místě rozpůlení hodnocené sezóny tohoto setu.

Během mid-set aktualizace se tedy ranky opět resetují. Změna nebude však tolik dramatická, většina hráčů začne o 1 tier níž, než byla – to znamená např. Gold 3 bude Silver 3. Všichni Master+ hráči začnou v Diamond 4.


Odměny za hodnocené zápasy

Všichni, kteří se dostali v Rise of the Elements a na začátku momentálního setu do Goldu (nebo výše), mohou v patchi 10.12 očekávat Victorious Little Legends. V budoucnu budeme také odměněni emotem založeným na našem ranku z každého setu.

Pokud se dostanete do Goldu nebo výše v obou částech Galaxies sezóny, obdržíte také Galaxies Victorious Little Legends na konci setu.


Galaxies Pass II

V druhé polovině Galaxies setu nás čeká také nový Galaxies Pass zdarma a možnost koupení dalšího Pass+ za 1295 RP.

Nový Pass bude zahrňovat exkluzivní:

  • Arenu
  • Emoty
  • Booms
  • Malé legendy

Další novinkou bude také nové vajíčko se třemi druhy Malých legend. K těm máme zatím jen tento obrázek.


Mobilní verze

Mobilní verzi TFT si během prvního měsíce vyzkoušelo přes 10 milionů lidí. Jelikož ze začátku šlo hlavně o to, aby se všem hrálo co nejpohodlněji kdekoliv, znamenalo to, že některé funkce stále chyběly. Dalším cílem je tedy přidat lepší nastavení hry, chat, obchod a in-game codex.

Vývojáři se nyní snaží dělat vše v jejich silách, aby zamezili FPS dropům a jiným nepříjemnostem (např. vylepšení přesnosti, aby se předešlo vložení předmětu na špatného šampiona).

V poslední řadě máme odpověď ohledně TFT na tablety: v budoucnu se určitě objeví, zatím je však předností udělat hru co nejlépe pro mobily, než se přesune i na větší zařízení.