Před necelým měsícem jsme vás informovali o hlasování, ve kterém jste mohli dát hlas postavě, jenž dostane příští rok rework. Mohli jste si vybrat z pěti postav. Jednalo se o Dr. Munda, Fiddlestickse, Nocturna, Volibeara a Shyvanu. Riot nyní oznámil výsledky hlasování.

Výsledky

Sčítání hlasů bylo dost napínavé. Podle Riotu byly rozdíly v některých regionech menší jak 100 hlasů. V globálním součtu nakonec vyhrál Volibear. Druhé místo obsadil Fiddlesticks. Obě postavy dělí ve výsledném poměru hlasů jen 0,27 %. Kvůli těsnému pořadí se tedy rozhodlo, že rework dostanou oba dva.

Na třetím místě se umístila Shyvana. Ta v Číně, která je pro Riot velmi důležitá, skončila dokonce první. Po přepracování zmíněných dvou postav tak nakonec i Shyvana podle slov Riotu později obdrží rework.

Volibear

Na reworku Volibeara bude pracovat Riot Lutzburg. Ten je dlouhodobým hráčem zimního medvěda a chce mu zachovat vlastnosti, jako pronásledování nepřátel. Také by rád zapracoval na konceptu boha bouře. Volibear by měl zapadat do role bruisera v týmu.

Fiddlesticks

Rework Fiddlestickse povede Riot Squad5. Zmíněný vývojář by rád upřednostnil povahu strašáka. Nečekané odchytávání nepřátel a strašení šampionů novými způsoby bude doménou této přeměny.