Posledním šampionem, kterého Riot představil, byl Viego. Od té doby se vývojáři pochlubili s postupem prací na reworku Dr. Munda. Tento tanky topař není ale jediným rozpracovaným šampionem. V plánu jsou další postavy různých tříd. Nový Champion Roadmap přináší náznaky, čeho se můžeme v nadcházejících měsících dočkat.

Rework Dr. Munda

Víte o tom, že Mundo je doktor? Podle jména určitě. Na jeho profesi ale nepoukazuje základní vzhled a ani hlášky. Vývojáři proto přidají Mundovi osobnost v podobě nových audio stop. Dozvíme se praktiky tohoto šíleného lékaře a více vynikne jeho identita.

Již nyní známe podobu jednoho splash artu. Takto vypadá Rageborn Mundo.

Úprav se dočkají i další skiny. Například legendární vzhled Corporate Mundo se sveze v pořádném auťáku, jak se na byznysmana sluší a patří. Tento skin dostane také řadu unikátních hlášek:

Midlane marksman

Riot připravuje nového midaře, který se zařadí po bok Luciana, Corkiho a Tristany na mid. Ani jedna z těchto postav původně neměla na prostřední lince skončit, což ale nebude případ tohoto světelného sentinela.

Nového midlane marksmana se dočkáme v létě a jeho schopnosti vyniknou při roamování po mapě, ale i v duelech. Tato šarmantní postava nejspíše obdrží jakousi formu hooku. Třeba tento nováček na Summoner’s Riftu zazáří a pomůže v boji Senně a Lucianovi.

Život je občas otravný

Pokud vyhlížíte nového midlane mága, musíte si bohužel počkat o něco déle. Otravný yordle totiž dorazí o něco později, až po zmíněném marksmanovi. Připravovaná šampionka zkrátka potřebuje čas na vyladění. Její schopnosti byly mezitím lehce upraveny a nepůjde tak o mága s dlouhým dosahem ve stylu Xeratha, Vel’Koze a Kog’Mawa. Zařadí se k tradičnějším mágům, který vídáme na midu.

Hyperaktivní šampionka bude i tak velmi otravná, zvláště pro soupeře. Dost možná před ní utíká i samotný Viego. V jakých barvách se vyvrbí jejich konflikt se dozvíme ještě před tím, než se dostane vůbec do hry. Snad vás její dráždivé štěstí také neotráví.

Rework Udyra

Nedávné hlasování o reworku vyhrál Udyr a Riot se již teď pustil do prvních konceptů, které nastíní nový směr úprav. V následujících měsících se dozvíme podrobnosti, aktuálně totiž není nic pevně dané. Máme zde alespoň pár konceptů.

Nové ADC

Také hráči na botu se dočkají nového marksmana. Jeho uvedení může způsobit šok, takže si dávejte pozor. Třeba vám pak aspoň řekne více o jednom z nejvíce houževnatých regionů v Runeteře.