Na oficiálním fóru se Riot Meddler rozpovídal o několika tématech – Senna a oprava velkých bugů.

Senna je silná, nerf se ale zatím nechystá

Vývojářům se zdá Senna silná, ale ne tolik, že by ji museli ihned nerfovat. Do následujícího patche 9.23 pro ni není nachystaná žádná změna. Nejprve prý bude lepší počkat na to, jak bude její síla vypadat, až ji hráči přestanou “zkoušet”, ale začnou ji naplno hrát.

Dobrá zpráva je, že hráči si berou Sennu na ADC i Supporta a v obou rolích dokáží dominovat. A nezáleží na tom, jestli staví Lethality nebo stejné předměty, které byste stavěli na další enchantery jako Lulu nebo Yuumi.

Také slabiny, které Riot plánoval, fungují tak, jak mají. Senna je slabá, pokud na ni nepřítel naskočí a rychle se k ní dostane. Také ji lze lehce zasáhnout skillshoty, protože její základní útok vyžaduje, aby chvíli stála na místě.

Jednu změnu ale Riot přeci jen plánuje, Senna je velmi silná na ARAMu, a proto se jí sníží rychlost generování stacků mlhy. Původně byla v tomto módu zvýšena, protože ostatní šampioni s podobnou stackovací pasivkou potřebovali v tomto módu boost, Senna se ale zdá být výjimkou.


Velké bugy, na které se Riot zaměřil

I když se Riot opravům bugů věnuje v podstatě neustále, chce nyní upozornit na tři velké, které má v hledáčku.

  • Zamknutí kamery, i když hrajete s odemčenou kamerou – tento bug by měl být opraven v násleující aktualizaci 9.23.
  • Klient se minimalizuje během hry, když hráč zmáčkne nějaká tlačítka navíc – Riot je na stopě tohoto bugu, ale zatím opravu nemá.
  • Klient se zamrazí úplně spadne během loading screenu – u této chyby se zatím hledá příčina, ale prý je obtížné ji vystopovat.