Dlouho očekávaný rework Aatroxe byl konečně představen. Podívejte se na nové schopnosti.

Passivka: Deathbringer Stance

Aatroxův následující základní útok má zvýšený dosah a udělí několik procent z maximálního zdraví cíle jako poškození. Tento útok také na pár sekund znatelně snižuje léčení a zaštiťování cíle.

Cooldown Deathbringer Stance je snížen pokaždé, když Aatrox sešle kouzlo nebo zasáhne šampiona krajem schopnosti The Darkin Blade.

Q: The Darkin Blade

Aatrox až třikrát máchne mečem. Při každém seslání se zvyšuje poškození, mění se oblast dopadu a může zasáhnout okrajem meče.

Okraj meče: Při zásahu nepřítele krajem schopnosti při prvních dvou sesláních schopnost uděluje vyšší poškození a cíl je na krátký čas vyhozen do vzduchu.

W: Infernal chains

Aatrox udeří do země, poškodí prvního zasaženého nepřítele a na krátký čas jej zpomalí. Pokud je to šampion nebo velké monstrum, je na krátký čas připoután k oblasti zásahu..

Pokud spoutaný nepřítel neopustí oblast, po pár sekundách je přitáhnut do centra a znovu obdrží poškození.

E: Umbral Dash

Passivka: Aatrox se léčí za část poškození, které udělí.

Aktivace: Aatrox se přemístí a zvýší si na pár sekund AD. Umbral Dash může mít až 2 nabití a být používán zároveň s Q - The Darkin Blade.

R: World Ender

Aatrox se představí v plné své síle - zvětší se a získá obří křídla. Při transformaci vystraší blízké miniony a zvýší si rychlost pohybu (bonus se znovu aktivuje mimo souboj).

Když je Aatrox transformován, zvýší se mu celkové poškození a získá Blood Well, které mu během trvání schopnosti ukládá životy, a když je zabit, oživí ho.


Upravené splash arty

Classic Aatrox

Justicar Aatrox

Mecha Aatrox

Sea Hunter Aatrox