Reklama
Prizepool MSI už přesáhl milion a půl dolarů

Prizepool MSI už přesáhl milion a půl dolarů

Turnaj Mid Season Invitational se pomalu chýlí do závěrečné části, kde se mezi čtveřicí nejlepších týmů rozhodne o tom, kdo si odnese titul šampiona. Korejci z SKT T1 budou bojovat v semifinále s Taiwanskými Flash Wolves a evropští G2 Esports změří síly s World Elite z Číny.

Podobně jako na posledním světovém šampionátu jsme mohli přispívat do celkového prizepoolu turnaje kupováním skinů Conqueror Karma a Conqueror Ward - 25% z utracené částky se přidá do finančního obnosu, který si rozdělí účastníci turnaje. A fanoušci nešetřili.

V současnosti tvoří celkový prizepool už 1 690 000 $. Necelý milion a půl z toho se vybralo právě za koupené Conqueror skiny.

A tím se ještě nekončí. Hráči stále mohou přispívat do prizepoolu koupí těchto skinů až do 24. května. Jakmile bude zveřejňená finální částka, budeme vás informovat.

Ukaž, že jsi gamer Kup si Tryhardí triko
logo

Komentáře

"překvapení letošního ročníku tým Flash Wolves" To myslí autor vážně? FW jsou překvapení? FW stabilně poslední roky hrají na Worlds a MSI hodně dobré hry. Překvapení rozhodně nejsou.

Ten moment kdy si uvědomíš, že RIOT vydělá na jednom skinu 6 000 000$ za necelý měsíc....

Reklama
Reklama