Tryhard se znovu změnil. Tentokrát jsme zapracovali hlavně na vzhledu. Rozšířili jsme plochu obsahu, upravili tři hlavní zprávy, aby nezabíraly celou obrazovku, a vychytali další nedostatky.

Mnoho změn také uvidíte v článcích, zamřili jsme se na funkce v našem editoru, a články tedy budou přehlednější a zajímavější.

Propaguj vlastní stream na Tryhardu

Nejvíce zajímavou změnou pro návštěvníky Tryhardu bude asi zařazení streamů na naše stránky. Na homepage webu nyní vidíte tabulku streamů rozdělenou mezi tuzemské a zahraniční. Mezi streamy, které se u nás zobrazují, si můžete přidat i ten váš. Stačí navštívit stránku vlastního profilu, kliknout na tlačítko “přidat stream” a postupovat podle instrukcí.

POZOR! Upozorňujeme, že na našem webu se zobrazují pouze streamy, které na Twitchi vysílají v kategorii League of Legends.

Pokud jste v poslední době streamovali pro větší množství diváků, může se stát, že váš stream už byl na Tryhard přidán. V tom případě jsme ho přidali my ještě před vypuštěním této novinky na veřejnost a vy nemusíte nic řešit. Váš stream se bude zobrazovat na Tryhardu stejně, jako byste ho přidali sami.

V kategorii zahraničních steamů zobrazujeme ty nejznámější hráče a streamery, kteří mluví anglicky. Pokud si myslíte, že nám mezi světovými streamy nějaký chybí, dejte nám vědět a my ho přidáme do systému.

Našli jste chybu?

Pokud jste našli bug na našem webu, kontaktujte nás a my se o něj postaráme. O chybě nás můžete informovat ve zprávách na našem facebooku, na fóru v sekci otázky na vedení, nebo zkrátka napište do komentáře pod článek, co se vám přihodilo.