Na oficiálním webu včera Riot Bubobubo vydal článek, který hovoří o dalších plánech s Prestige skiny.

Počínaje patchem 9.1 bude představen nový typ prestige skinů, který zůstane v obchodě až do konce roku a lze jej odemknout pomocí nových Prestige bodů.

Tým, který pracuje na prestige skinech, má spoustu představ o tom, jak by mohly vypadat budoucí verze skinů, takže Riot experimentuje s různými způsoby, jak vydávat skiny po celý rok a neomezovat je jen na konkrétní eventy. Specifické prestige skiny k událostem budou zachovány, ale budou přidány i roční prestige skiny, které se dají vytvořit kus za 100 Prestige bodů. Prestige skiny roku 2019 budou vycházet v průběhu celého roku a z obchodu zmizí 31. ledna 2020.

Nové skiny budou zřejmě stále pracovat se zlatou a bílou tak, aby byly okamžitě rozpoznatelné. Dojde ale ke experimentování s dalšími barevnými prvky tak, aby byl výsledek uspokojivý.

Prestige body se dají získat z balíčků s Masterwork truhlami (při vydání budou dostupné tři balíčky) a na nových způsobech zisku bodů se pracuje. Nebude tu ale hrát roli žádný náhodný faktor, jako tomu je u gemstonů, takže budete vždy vědět, jak blízko jste zisku dalšího skinu. Prestige body pro rok 2019 zmizí z balíčků 31. prosince 2019.