Novinky z přestupového období nám nedají spát a my se můžeme podívat na další várku. Nezapomeňte sledovat článek s přehledem přestupů, který pro vás denně aktualizujeme.

Excel Esports vítají Patrika

Počet Čechů v nejvyšší evropské soutěži se tento rok navýší! Třetím hráčem v LEC ze země nejlepšího piva a nejkrásnějších dívek je Patrik, jenž minulou sezónu působil v Origenu. Po velmi dobrých a konzistentních výkonech projevili zájem o jeho služby Excel Esports. Nová posila týmu bude působit pod vedením Youngbucka. Nizozemský kouč dovedl G2 Esports a Fnatic k titulům evropských šampionů. Kdo ví, třeba se mu podaří s ambiciózním týmem také dosáhnout úspěchu a český střelec se na tom může podílet.

Podle spekulací by Patrikovi na botu měl dělat parťáka Tore (dříve známý pod jménem Norskeren). 

Amazing podepsal smlouvu s Misfits

Amazing se může pyšnit velmi pestrou kariérou. Na kompetitvní scéně střídá americkou a evropskou stage. Německý jungler se po působení v 100Thieves vrací zpět do Evropy, kde se zhostí role strategického trenéra.

V minulosti si kromě profesionálního hraní vyzkoušel i komentování zápasů v berlínském studiu. Na začátku roku se dokonce stal manažerem akademie FC Schalke 04. V létě požádala o jeho pomoc americká organizace, které jen o chlup uteklo playoffs. V přestupovém období ho nakonec ulovili Misfits, kteří přišli s nabídkou trénování.

Dokáže Amazing své zkušenosti přetavit v úspěch s Misfits, kteří letos prožili doslova katastrofální sezónu?

Další přestupové perličky ve zkratce

  • UmTi opět oblékne dres Jin Air Green Wings.
  • Z Misfits odchází H1IVA.
  • Doran a Chovy se připojili k DragonX.
  • Do Griffin přichází Untara, Naehyun a hlavní kouč H Dragon.