Z našeho nedávného článku jste se mohli dozvědět, co vývojáři chystají nového v TFT. Jednou z větších změn je nová měna – Star Shards, o kterých si tedy dnes povíme něco více. Pokud jste vášnivými sběrateli Malých legend, nebo rádi střídáte skiny arén, doufám, že sedíte. Tentokrát je opravdu na co koukat!

Obsah


Star Shards

Hned po příchodu nového setu se dočkáme nové měny. Pokud vás láká 3-hvězdičková verze vaší oblíbené Malé legendy, nyní ji jednoduše vylepšíte právě těmito Shardy. Takto fungují:

Získání Star Shards

K zakoupení budou v obchodě a skrze Fates Pass+. Z něj dostanete celkem 300 Star Shards. Co se týče samotné koupě, dostupné budou v balíčcích od 625 RP. Tento základní balíček bude obsahovat dostatek SS na “vyhvězdičkování” většiny Malých legend. Jiné cesty pro získání této měny přijdou s budoucími aktualizacemi.

Použití Star Shards

Jestliže jste nějaké Shards už získali, jděte do lobby – místnosti, kde byste si normálně vyměnili Malou legendu. Pokud vyberete legendu, pro kterou je dostupné vylepšení, jednoduše na něj klikněte. Všechny vylepšení jsou však nevratná, utrácejte úlomky s rozvahou!

Dostat na třetí úroveň Rare legendu (jako je Pengu Featherknight) bude stát 100 SS. Pro legendy z Pass+ (Astronaut Molediver a Star Guardian Silverwing), které už mají 2 hvězdičky platí stejné číslo. Epic legendy (třeba Extra Spicy Featherknight) budou za 125 a nakonec Legendary Malé legendy za 150.

Jiné poznámky

Existují určité výjimky. Pár druhů Malých legend vylepšit nelze, jelikož nemají další úrovně:

  • Victorious Malé legendy
  • UFO, Star Guardian a Jade Emperor Sprites
  • další pravděpodobně přijdou v budoucnosti, ale budeme vás o tom informovat

Mimo vše zmíněné nás pro vylepšení Malé legendy svazuje jen jedna podmínka: vlastnit danou legendu v 1-hvězdičkové verzi.


Arény

Tři nové skiny na arény – Festival, Kanmei a Akana – také reagují na stav vaší hry. To znamená, že se mění podle řady výher a proher, nebo smrti 3-hvězdičkových šampionů. Dostupné budou za stejnou cenu jako arény předchozí: 1380 RP za 1, 2900 RP za balíček všech 3.


Malé legendy

Fates přichází se 3 novými Malými legendami v dračí podobě. Zakoupit je můžete přímo v obchodě za 750 RP – rare a 925 RP – epic. Dostupná bude i verze dračího vajíčka, pokud si nevyberete specifického draka.

Ao Shin

Choncc

Umbra


Fates Pass

Už to všichni známe – nový set, nový pass. Tento dostane podobně jako předchozí více misí na začátku a méně ke konci setu. Splněné mise vám opět přinesou zkušenosti k odemknutí vajíček, emotů a nakonec i Journey’s Destination Arena skin.


Pass+

Pokud váš Pass vylepšíte za 1295RP, odemknete Star shards a mnohem více:

  • nové boom efekty

  • Jade Emperor Sprite

  • Fuwa s tématikou Fates

  • Dvě Fates arény navíc


Odměny za hodnocené zápasy

TFT Galaxies odměny přijdou v patchi 10.21.

Jestliže jste skončili v Goldu nebo výše v jedné s hodnocených částí setu, dostanete Victorious Hauntlinga. Pokud jste Gold+ dosáhli v obou částech, obdržíte také Triumphant Hauntling Malou legendu.

Emoty, které budou za odměnu, se tentokrát změní podle vaší divize z druhé hodnocené části TFT: Galaxies.