Riot v současnosti neustále pracuje na personalizaci hracích desek a zabývá se změnami šampionů a předmětů v TFT. V následujících řádcích se blíže podíváme, s jakými novinkami se v blízké době ve hře setkáme.

Návrat starších TFT setů

TFT: Rise of the Elements je nyní na testovacím serveru PBE a vyjde za pár týdnů. Nahradí momentální set šampionů a tříd. S největší pravděpodobností to ale nebude naposled, co si budeme moct zahrát originální set. Riot má v plánu vracet staré sety (pro události jako jsou víkendové turnaje nebo aby hra nebyla moc jednotvárná). Přinášely by zpět šampiony, třídy a předměty a nastavovaly by specifická pravidla. To znamená, že se Set 1 může vrátit i na nový board, ale nebude třeba mít Elementální pole ze Setu 2.

Pravidelnost nových TFT setů

Další věc, na kterou se Riot teď soustředí, je to, jak často by se měly TFT sety obměňovat. Snaží se najít střední cestu mezi stereotypem a příliš častou změnou. Nyní to připadá asi na každé 4 měsíce, z čehož vyplývá datum pro spuštění Rise of the Elements. Podle odezvy na Set 2, se budou měnit i časové úseky setů do budoucna.

Nové skiny arén

Příval změn přinese také 3 nové skiny aren s Freljordskou tématikou. Vaše hrací deska se tak obleče do zimního kabátku nejstudenějších míst Runeterry: Avarosy, Winter’s Claw a Frostguardu.

Avarosa

Winter’s Claw

Frostguard

Pokud ale studené a ponuré atmosféře zrovna neholdujete, nemusíte se bát. Ve vývoji je hromada dalších skinů. Velmi brzké koncepty vypadají nějak takhle:

Stejně jako skiny na šampiony, Freljord arény koupíte v obchodě za 1380 RP, nebo všechny 3 v jednom balíčku za 2900 RP. Dále přibude několik chroma packů pro arény - Arrowhead, Verdant a Runic arena - za 450 RP. Tento set by měl vyjít s patchem 9.22.


Přidejte se do naší facebookové skupiny, kde můžete sdílet své úspěchy, podělit se o různé taktiky, probírat bugy nebo třeba hledat spoluhráče.

Přidejte se do facebookové skupiny zde!