Nedávno jsme se dočkali první části masivní sady Call of the Mountain a už nás zase čeká nový obsah. Druhá expanze se jménem Monuments of Power je na cestě a dnes zkusíme zjistit, co nás v ní čeká.

Teaser video

Na video se můžete podívat na facebookové stránce Legends of Runeterra.

Obsah videa

Jak jsme si mohli ve videu všimnout, záběr je na tři hlavní regiony a to Piltover & Zaun, Freljord a Shadow Isles.

U Piltover & Zaun to je specificky záběr na zahradu před sídlem, kde je hlavním ohniskem tohoto pohledu socha Heimerdingera.

Dále můžeme ve videu vidět úchvatný výhled na Howling Abyss ve Freljordu.

Následovně se díváme na jakési mauzoleum nebo hrobku pocházející ze Shadow Isles.

Po vyzdvihnutí těchto tří regionů se na mapě ukáží další tři.

Celkem se teda koukáme na šest regionů: Targon (fialový), Freljord (modrý), Noxus (červený), Piltover & Zaun (světlě zelený), Bilgewater (žlutý) a Shadow Isles (světle modrý).


Co nás čeká?

Můžeme předpokládat, že vyzdvihnutí těchto regionů znamená podporu v podobě nových karet. Mohlo by to také znamenat přídavek nových šampionů, avšak vzhledem k tomu, že regiony Freljord a Shadow Isles dostaly své nové šampiony, není na místě čekat, že podporu v podobě nových šampionů dostanou všechny již zmíněné regiony. Nabízí se tedy hned několik možností:

  • Noví šampioni pro první tři regiony a nová karetní podpora pro ostatní
  • Nová mechanika/klíčová slova pro první tři regiony a nová karetní podpora pro ostatní
  • Noví šampioni a karetní podpora pro všechny regiony

Co nás skutečně čeká, poví jen čas, ale naštěstí tak dlouho čekat nebudeme. 14. října vyjde expanze Monuments of Power a my se již brzy dozvíme, na jaký nový obsah se můžeme těšit.