Za další netradiční pick lze považovat také Twisted Fate jako AD Carry.

AD Carry Twisted Fate

Ptáte se proč zrovna tato volba? Tento hrdina nemá žádnou formu úskoku, který je obzvlášť v této době jednou z nejpotřebnějších schopností pro ADC,  to si ovšem kompenzuje až dvousekundovým stunem, což může být velmi výhodné ve spojení s Leonou nebo Braumem. Jeho největší poškození činí pasivní schopnost Stacked deck (E), která produkuje extra magické poškození a nabízí pro AD Carry užitečné zvýšení rychlosti útoku. 


Předměty

Pojďme se podívat na build, který se k ADC Twisted Fateovi hodí.

Blade of the ruined king

Tank meta je stále tady a není jiného předmětu pro Twisteda, který by proti nim odvedl lepší práci. Rychlost útoku je nesmírně podstatná v synchronizaci s pasivkou u schopnosti Stacked deck (E), čímž se i díky nemalé regeneraci životů ukázal jako nejlepší první předmět.

Runaan's Hurricane

Opět sympatická rychlost útoku, společně se zvýšením kritické šance a možností lepšího wave clearu.

Infinity Edge

No a co by to bylo za AD Carry, které nenakupuje předmět s největším přísunem poškození, Infinity Edge tady nesmí chybět.

Last Whisper

Penetrace je základní stavební kámen v pozdní fázi hry každého AD Carry. Jaké vylepšení vybrat je samozřejmě situační.

Guardian Angel / The Bloodthirster

Pokud Vaši poklidnou hru obtěžuje nějaký divoký assasin, tak je jasná a logická volba Guardian Angel, v ostatních případech je dobrou možností The Bloodthirster.

Berserker's Greaves / Ninja Tabi

No a nesmíme zapomenou na boty. V případě, že máte opravdový problém s nezbedným rengarem nebo kha zixem, jsou velice dobrou možností i Ninja Tabi.


Pořadí schopností

Co se týče vylepšování schopností, nejlepší je vylepšovat E (Stacked Deck) a W (Pick A Card). Vylepšování Q (Wild Cards) se na roli AD Carry nehodí, jelikož má moc malé základní poškození. Nejdříve se vylepšuje schopnost E díky svému zvýšení rychlosti útoku a extra magickému poškození, poté W, aby stuny rozdaly větší poškození.


DoubleLift - AD carry Twisted Fate

I profesionálům není ADC Twisted Fate cizí. Tento netradiční pick hrál třeba Doublelift několikrát v SoloQ, i když s rozdílnými předměty, které také fungovaly.


Nehrál se dřív, nehraje se teď

Kořeny tohoto AP šampiona sahají až do bety a 1. sezóny, kdy se nad tím, zda-li je správně ho hrát AD či AP, lidé často dohadovali. I přes to, že stun, který Vám dá AD Twisted, může být dobrým esem v rukávu, se nevyrovná síle ostatních střelců. Navíc jeho poškození v late-game upadá.