Je tu patch 10.4, který přinesl několik balančních změn. Pokud chcete na žebříčků hodnocených her postoupit výše, máme pro vás několik tipů na každou linku. Náš výběr má následující kritéria:

  • Platinum+, SoloQ, Patch 10.4
  • Pickrate alespoň 2 %
  • Nejvyšší winrate

Top

Na horní lince dosahuje největšího winratu Kled. Chybu neuděláte ani při výběru Maokaie a Ornna. Ten má zároveň i nejvyšší pickrate ze všech topařů. Z dalších postav dobrých výsledků dosahuje i Garen (52,3% winrate) a například Darius (51,9% winrate). Nejnovější šampion Sett si drží 51,6% winrate, ovšem je zabanovaný v téměř polovině her.


Jungle

Duo Nunu a Willump dominuje v rámci junglerů. Jejich pickrate je zároveň z výše zmíněné trojice nejvyšší. Pokud vás lákají šampioni, které hráči berou do jungle častěji, můžete zkusit Mastera Yi (52,2% winrate, 7,1% pickrate) nebo Zaca (52,2% winrate, 8,9% pickrate).


Mid

Prostřední linku s více jak 2% pickratem nyní ovládá Fizz. Dobrou volbou krom Katariny a Ekka může být i Diana (52,1% winrate). Z AD midařů pak Talon (51,9% winrate).


Bot

Senna na botu stále dominuje. Její winrate oproti minulému patchi lehce vzrostl a jedná se tak stále o bezpečnou volbu na spodní linku. Vysoko se drží i Miss Fortune. Pokud chcete zariskovat, můžete zkusit i Twitche a Yasua. Jejich winrate je řadí mezi naši vybranou trojici, ovšem pickrate se v obou případech pohybuje pod 2 %.


Support

Jako poslední zde máme roli supporta. Přes 53% winrate se dostal pouze Bard, který díky svým schopnostem může ovlivnit více linek v úvodní fázi hry. Následuje Nami a Blitzcrank, který je často terčem banů. V žebříčku můžeme zmínit i Jannu (52,25% winrate) a Tarica (52,96% winrate).