Skiny - pro někoho zbytečnost, pro někoho důležitá součást hry a pro někoho způsob, jak se odvděčit vývojářům. Ať už je váš názor na skiny jakýkoliv, určitě nelze popřít, že kreslíři odvádí výtečnou práci při jejich zpracování. Dnes se podíváme na jeden Instagramový profil, který sbírá ty nejzajímavější návrhy od amatérských i profesionálních kreslířů a ilustrátorů, jenž pro Riot (zatím) nepracují. 

Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrhy a i když se již v minulosti stalo, že některý z návrhů byl použit pro vytvoření skutečného skinu, pravděpodobně je ve hře nikdy neuvidíme.

Eternal Dancers Xayah a Rakan

Australská kreslířka Zoe Zhu již v minulosti s Riotem spolupracovala na tvorbě úvodního designu příběhu Zloděj snů (The Dream Thief). Kromě toho autorka vytvořila několik návrhů vlastních skinů a tento úžasně zpracovaný obrázek Rakana a Xayah je jedním z nich. Kromě samotné dvojice můžeme autorce pochválit i zakomponovaného Jhina. Koncept je pořád ve vývoji, a tak si prozatím můžeme prohlédnou pouze ultimátku Xayah.


Project Aphelios

Na tomto obrázku popisuje autorka problémy, na které při tvorbě tohoto skinu narazila. Celý koncept můžete najít ZDE.

Na tomto obrázku zase naopak autorka představila rychlé koncepty Apheliových zbraní.

Autoraka celý vývoj tohoto skinu zachytila na parádní video. 


Blood Moon Xayah a Rakan

Ke Xayah a Rakanovi se ještě vrátíme. Tento návrh skinu pochází od americké ilustrátory a 2D kreslířky jménem Alexandra Jury. Průběh práce na tomto skvěle zpracovaném skinu si můžete prohlédnout na dvou náčrtech. Osobně jsem velký fanda celých sérií skinů jako je Blood Moon a skiny pro tuto herní dvojici jsou vždy něco úžasného, zvláště pokud jsou ve stylu jedné z těchto tématik.


Cosmic Emperor Pantheon

Noah Thatcher - s tímto americkým autorem jste se mohli u nás na Tryhardu již několikrát setkat. Noah je výborný kreslíř a League of Legends má hodně v lásce. Právě proto tvoří obrovské množství návrhů různých skinů. Jednou z jeho novějších prací je tento výborně zpracovaný skin pro Pantheona.

Jaký návrh z dnešního článku byste viděli ve hře nejraději? A jaký je váš nejoblíbenější skin? Pokud máte nějaká přání na témata příštího článku, napište nám do komentářů.