Skiny - pro někoho zbytečnost, pro někoho důležitá součást hry a pro někoho způsob, jak se odvděčit vývojářům. Ať už je váš názor na skiny jakýkoliv, určitě nelze popřít, že kreslíři dělají vítečnou práci při jejich zpracování. Dnes se podíváme na vtipné skiny, které pochází od amatérských i profesionálních kreslířů a ilustrátorů, jenž pro Riot (zatím) nepracují. 

Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrhy a i když se již v minulosti stalo, že některý z návrhů byl použit pro vytvoření skutečného skinu, pravděpodobně je ve hře nikdy neuvidíme.

Pizza Delivery Nunu

Americký ilustrátor Kyle Hernandez vytvořil velmi zajímavý návrh Pizza Delivery Nunua. Nejlepší na jeho práci není však samotný vzhled tohoto šampiona, ale jeho kouzla která jsou opravdu zábavně vymyšlená. Příště až si budete objednávat pizzu, zkuste si představit, jak vám ji k vám domů kutálí samotný Willump.


Farmer Yorick

U Kyle Hernandeze ještě chvíli zůstaneme, on je totiž autorem i dnešního druhého díla – Farmáře Yoricka (nebo Zahradníka Yoricka – autor se nemohl rozhodnout). Autor má očividně šílené návrhy v oblibě, protože tento Yorick je více než bláznivý nápad. Opět nejde ani tak o pobodu Yoricka, ale spíše jeho hrůzostrašně vypadající ghůly.

Takhle by pak Maiden a ghúlové vypadaly ve hře.  “Farmář hledá ženu” zde dostává úplně nový rozměr.


Battle Boss Aurelion Sol

Tento návrh skinu pochází od portugalské autorky Joana Martins. Její Aurelion je vytvořen po vzoru My Little Pony. Pokud by vás zajímal i 3D model, klikněte sem.


Candy King Aurelion Sol

I u Joany se ještě pozdržíme. Tento úžasně zpracovaný skin je opět z její dílny, vypadá to, že si vesmírného draka velmi oblíbila. Tento skin si dokážeme po boku Candy King Iverna ve hře představit. 3D model je opět zde.


Licorice Jinx

Poslední dnešní skin pochází od britského animátora Shannon Jones. Tento “sladký” návrh se autorovi také velmi povedl a proto se rozhodl udělat i 3D model – zde.


Jaký návrh z dnešního článku byste viděli ve hře nejraději? A jaký je váš nejoblíbenější skin? Pokud máte nějaká přání na témata příštího článku, napište nám do komentářů.