Už je to více než rok, kdy naše pravidelná série o návrzích skinů od profesionálních a amatérských autorů vyšla naposledy. Od té doby vzniklo opět nespočet zajímavých projektů a prací a my bychom se o některé nálezy znovu rádi podělili v dnešním článku.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrhy a i když se již v minulosti stalo, že některý z návrhů byl použit pro vytvoření skutečného skinu, pravděpodobně je ve hře nikdy neuvidíme.

Kylin Soraka

Tento návrh skinu pro Soraku pochází od čínské autorky Yanie Yang. Návrh se zalíbil američanovi Jeroime Mercado a později podle něj vytvořil 3D model - ZDE.


Gatekeeper Kindred

Návrh od američana Arri Du, který by podle jeho představ mohl začít zcela rovou sérií skinů společně s již existujícím Gatekeeper Galiem. 3D model tentokrát vypracoval sám autor a můžete si ho prohlédnout ZDE.


Dark Cosmic Queen Evelynn

Překlad: Evelynn byla objevena jako vesmírná bytost putující vesmírem, ničící galaxie během pár vteřin, tedy dokud nebyla vyhledána Jhinem. Právě jím byla zničena a znovuzrozena jako královna temné hvězdy. Její chtíč a touha po úplné destrukci rostou každým dnem. Evelynn tak sní o tom, jak vše uvrhnout do záhuby.

Kanadská autorka Michelle Lepin zpracovala tento návrh pro Evelynn jako součást své stáže při svém studiu na designerské škola. Zcela jistě se jedná o vynikající studentskou práci a my doufáme, že za něj dostala zaslouženě známku A. Pokud vás návrh zaujal, celou práci včetně sketchů naleznete ZDE.


Dark Star Mordekaiser

Americký ilustrator Noah Thatcher vytvořil návrh Dark Star Modekaisera “pouze” jako splash art. Práce je to ale parádní.


Jaký návrh z dnešního článku byste viděli ve hře nejraději? A jaký je váš nejoblíbenější skin? Pokud máte nějaká přání na témata příštího článku, napište nám do komentářů.