Riot vydal Ornna v srpnu roku 2017 a od té doby se tvůrci neodhodlalli vydat nový skin a hráči tak čekají téměř dva a půl roku. V dnešním článku se podíváme alespoň na neoficiální návrhy.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrhy a i když se již v minulosti stalo, že některý z návrhů byl použit pro vytvoření skutečného skinu, pravděpodobně je ve hře nikdy neuvidíme.

Blood Moon Ornn

Rumunksý autor Dinulescu Alexandru vytvořil opravdu úžasný návrh. Doufáme, že si ho Riot všimne a my se tak konečně dočkáme pořádného Ornna! 


Elderwood Ornn

Američanka Natalie Pellmann vytvořila další skvělý návrh pro Ornna, tentokrát ze série Elderwood. Samotný Ornn je krásně zpracovaný, ale jeho ultimátka je opravdu perfektní.


Wof Hearth Ornn

Tento návrh skinu pochází od polského autora Adrian Szołdra, který se zabývá především návrhy z LoL. Co říkáte na jeho představu Ornna s ještě více podpořenou Freljord tématikou?


Candy COrnn

Američan Noah Warner si nevybral zrovna nejoblíbenější sérii pro šampiona s tak málo skiny, jako je Ornn. Ale jak se říká, darovanému kováři na zuby nekoukej?


Elderwood Ornn

Další Elderwood návrh pochází od autora JGavinFischer. Opravdu povedené se nám zdá Ornnovo velké kladivo.


LoL Ornn

Velmi zvláštní a přitom povedený návrh vytvořil tajemný čínský autor G G a pojmenoval ho LoL Ornn.


Jaký návrh z dnešního článku byste viděli ve hře nejraději? A jaký je váš nejoblíbenější skin? Pokud máte nějaká přání na témata příštího článku, napište nám do komentářů.