Skiny - pro někoho zbytečnost, pro někoho důležitá součást hry a pro někoho způsob, jak se odvděčit vývojářům. Ať už je váš názor na skiny jakýkoliv, určitě nelze popřít, že kreslíři odvádí výtečnou práci při jejich zpracování. Dnes se na přání jednoho z našich čtenářů podíváme na sukubu Evelynn.

Upozorňujeme, že se jedná pouze o návrhy a i když se již v minulosti stalo, že některý z návrhů byl použit pro vytvoření skutečného skinu, pravděpodobně je ve hře nikdy neuvidíme.

Punk Evelynn

Španělský herní ilustrátor Carlos Morilla je není u nás na Tryhardu se svými návrhy poprvé. Carlos je velmi nadaný a zkušenný kreslíř a jeho díla jsou vždy velmi propracovaná a zajímavá. Tento návrh na punkovou královnu Evelynn není vyjimkou.


Oriental Evelynn

Další práce pochází z dílny jihokorejského studenta 2D kresby Kyu Ming Hwanga. Ačkoliv je na obrázku znát, že není od prafocionálního autora, Kyu má rozhodně velké nadání. Jeho dílo má svůj autentický nádech a téma orientu se k Evelynn skvěle hodí.


Vampire Evelynn

I tento návrh pochází od jihokorejského autora, tentokrát od Park Jung Seoka. Na návrhu je jasně znát jeho inspirace japonským anime.


Eternum Evelynn

I tento skin Evelynn byl vytvořen v Asii. MJ Castro, tak pod tímto jménem se skrývá filipínský autor tohoto návrhu. Rozhodně se jedná o velmi pvoedenou práci s velmi dobrým využitím červené.


Dark Cosmic Queen Evelynn

Tento skin je velmi propracovaný a autorka k němu vymyslela i příběh.

Překlad: Evelynn byla objevena jako vesmírná bytost putující vesmírem, ničící galaxie během pár vteřin, tedy dokud nebyla vyhledána Jhinem. Právě jím byla zničena a znovuzrozena jako královna temné hvězdy. Její chtíč a touha po úplné destrukci rostou každým dnem. Evelynn tak sní o tom, jak vše uvrhnout do záhuby.

Kanadská autorka Michelle Lepin zpracovala tento návrh pro Evelynn jako součást své stáže při svém studiu na designerské škola. Zcela jistě se jedná o vynikající studentskou práci a my doufáme, že za něj dostala zaslouženě známku A. Pokud vás návrh zaujal, celou práci včetně sketchů naleznete ZDE.


Blade Temptress Evelynn

Blade Temptress Evelynn prošla během vývoje mnoha změnami a Vlad Bacescu se rozhodoval mezi mnoha podobami. Konečný výsledek je vššak naprosto perfektní.

To co autor provedl s pasivkou Evelynn - její neviditelností, je velmi strašidelné. Kombinace černé a světle zelené působí velmi dobře a hlava Evelynn dodává skinu démonickou podobu.

Q schopnost

W schopnost

Ultimátka

Vývoj

Nakonec si ještě můžete prohlédnout animaci Evelynn obličeje bez masky.

Osobně musím přiznat, že jsem se do tohoto skinu na první pohled zamiloval a ihned se dostal na první místo před ostatní oficiální skiny Evelynn. Rumunský profesionální kreslíř Vlad Bacescu svůj návrh velmi dobře promyslel a díky svým zkušenostem také zpracoval. Tento autor se později díky svým návrhům dostal k práci pro samotný Riot.

Jaký návrh z dnešního článku byste viděli ve hře nejraději? A jaký je váš nejoblíbenější skin? Pokud máte nějaká přání na témata příštího článku, napište nám do komentářů.