Jednou z nejočekávanějších her na MSI mělo být střetnutí Invictus Gaming a SK Telecom T1. Čínský celek IG vyhrál loňské Worlds a bez větších problémů se probojoval na Mid-Season Invitational. SKT zase museli po loňském neúspěchu sestavit úplně novou soupisku. Ta se skládá z nejlepších hráčů z LCK za poslední roky. Oba celky byly na domácí půdě velmi silné a očekávala se velká bitva mezi Koreou a Čínou. Tomu se mělo stát dnes při prvním setkání těchto týmů na MSI.

Hra začala vůbec nejrychlejší prvním killem v historii MSI. Vše tedy nasvědčovalo epické a zábavné hře, která měla být okořeněna rozdílnými strategiemi. Místo vyrovnané partie, jsme se však dočkali něčeho, s čím asi nikdo nepočítal. Zápas nabral na rychlosti již v ranné fázi, kdy botlinka SKT neměla absolutní prostor pro scaling. Duo Sony s Taricem na straně SKT nedostalo žádný prostor a Draven v podání JackeyLove byl k nezastavení. Vidět v 9. minutě, jak si ADC v podstatě “divuje” midaře pod druhou věží, navíc samotného Fakera, je nevídané.

Inhibitor na midu padl ve 13. minutě a nexus? Oficiální čas konce hry je 16:01. Jedná se o nejrychlejší kompetitivní mezinárodní hru.