V dnešních pozdních večerních hodinách začíná již čtvrtý týden NA LCS. Pokud jste nestihli zápasy minulý týden a nevíte, jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu, prohlédněte si shrnutí minulého týdne v tomto článku.

Čtvrtý týden odstartuje ve 23:00 zápasem mezi TSM a Clutch Gaming. Následovat bude zápas o samotný vrchol tabulky, kde se prsí Echo Fox, Team Liquid a Cloud9. Poslední dva jmenovaní se právě utkají mezi sebou v prvním hrací dnu. V druhém hracím dnu budou "lišky" čelit týmu Liquid, tudíž se rozhodne, kdo dál zůstane na předních příčkách tabulky. Golden Guardians jsou doposud jediným LCS týmem, jenž neokusil chuť vítězství. Určitě budou chtít tuto nepříznivou bilanci napravit. V druhém hracím dnu nás čeká "klasický šlágr" kola - TSM vs CLG. V posledním zápase čtvrtého týdne se na středové linii proti sobě postaví Febiven (Clutch Gaming) a PowerOfEvil (Optic Gaming), tedy hráči, kteří letos přešli z evropské LCS do americké.

Nadcházející zápasy můžete spatřit v našem eSportovém přehledu - v pravém sloupci webu. 

TH tip pro první hrací den: Cloud9 vs Team Liquid - Boj o samotný vrchol tabulky. Oba týmy s bilancí 5-1 se budou snažit na na předních příčkách tabulky zůstat. Kdo z nich bude úspěšnější?

TH tip pro druhý hrací den: TSM vs CLG - Jestli se budeme bavit, ve kterých zápasech vyplavaly emoce na povrch, budou to vždy zápasy mezi TSM a CLG. Oba týmy hledají formu po neúspěšném startu v novém splitu. Bude pro CLG přínosné v tomto duelu, že v jejich řadách působí bývalý support TSM - Biofrost?