Před týdnem jsme mohli korunovat nové krále obou LCS regionů. Každý Split přináší mnoho okamžiků, které by bylo škoda zapomenout. Pojďme si je tedy připomenout.

EU LCS

V Evropě dominoval po velkou část sezóny celek Fnatic. Těm se povedlo už před posledním týdnem zajistit první místo v tabulce a nejen díky výkonům Rekklese dokázali vyhrát celé playoff a zajistit si postup na MSI. Podívejte se, jak se dařilo nejen jim, ale i ostatním týmům. V hlavní roli pentakilly, úžasné stealy, nezapomenutelné rozhovory a několik Deficiů.

NA LCS

Americké LCS prošlo velkou změnou. Týmy mají nyní jisté místo v této soutěži a mohou tím pádem investovat větší peníze do hráčů. Mnoho profesionálů kvůli tomuto faktu přešlo z Evropy do Ameriky. Například Febiven svými nadprůměrnými výkony dokázal dostat svůj podceňovaný tým na překvapivé čtvrté místo. V průběhu sezóny navíc mohl oslavovat svůj pentakill.  Nejlépe nakonec investoval Team Liquid, který i bez evropských hráčů dokázal vyhrát celý Split. Připomeňme si šokující čtvrtfinále a další momenty z minulých týdnů.