Moira v Competitive

Než se nový hrdina probojuje mezi statečné válečníky v hodnocených hrách, musí absolvovat povinné kolečko na PTR a testovací týden na live serverech. Nejinak tomu bylo i s nejnovějším přírůstkem do rodiny supportů, Moirou. Hráči měli dostatek času seznámit se s jejími schopnostmi i způsoby, jak se proti nim bránit. V uplynulých dnech se sice Moira objevila v nabídce hrdinů, nebylo ji ale možné vybrat do týmu. To se dnešním dnem mění a přesně ve 20:00 hodin večer se odemkne pro všechny hráče i v rámci kompetitivního režimu.

Bug vzdálenosti na PTR

Nejnovější patch přináší na PTR opravy několika chyb a pár jich opět vytváří. Oficiální cestou nebyly hlášeny žádné změny u schopností hrdinů, přesto došlo k prodloužení vzdálenosti některých schopností. Nejpozorovanější proměnu sledují hráči Symmetry (dosah zbraně) a Mercy (u resurrection). Ve skutečnosti je situace ještě horší a vzdálenost je špatně nastavena i u dalších plošných schopností. Blizzard ubezpečuje, že se nejedná o záměr. Mnohým jistě zamrazilo, že by paprsek Symmetry dosáhl o dva metry dále. Prozatím není žádné posílení ani nerf těchto hrdinek v plánu.

Za vše nejspíše může nový systém zaměřování pro Moiru, který v situacích, kdy je před vámi více nepřátel, špatně identifikuje protihráče. Blizzard již pracuje na opravě systému, aby nedošlo k narušení stávajících abilit.

Časté lagy

Některým hráčům se s novou verzí zvýšil počet lagů a hra se stává pomalu nehratelná. Blizzard si je této chyby vědom a snaží se ji vyřešit. O pomoc prosí hráčskou komunitu, aby poskytla informace v případě, že se setká s horším připojením. Celý návod, jak nahlásit problém, najdete na oficiálním fóru.

Zkusíte dnes Moiru?