Reklama
Moira v Competech a bugy na PTR

Moira v Competech a bugy na PTR

Moira v Competitive

Než se nový hrdina probojuje mezi statečné válečníky v hodnocených hrách, musí absolvovat povinné kolečko na PTR a testovací týden na live serverech. Nejinak tomu bylo i s nejnovějším přírůstkem do rodiny supportů, Moirou. Hráči měli dostatek času seznámit se s jejími schopnostmi i způsoby, jak se proti nim bránit. V uplynulých dnech se sice Moira objevila v nabídce hrdinů, nebylo ji ale možné vybrat do týmu. To se dnešním dnem mění a přesně ve 20:00 hodin večer se odemkne pro všechny hráče i v rámci kompetitivního režimu.

Bug vzdálenosti na PTR

Nejnovější patch přináší na PTR opravy několika chyb a pár jich opět vytváří. Oficiální cestou nebyly hlášeny žádné změny u schopností hrdinů, přesto došlo k prodloužení vzdálenosti některých schopností. Nejpozorovanější proměnu sledují hráči Symmetry (dosah zbraně) a Mercy (u resurrection). Ve skutečnosti je situace ještě horší a vzdálenost je špatně nastavena i u dalších plošných schopností. Blizzard ubezpečuje, že se nejedná o záměr. Mnohým jistě zamrazilo, že by paprsek Symmetry dosáhl o dva metry dále. Prozatím není žádné posílení ani nerf těchto hrdinek v plánu.

Za vše nejspíše může nový systém zaměřování pro Moiru, který v situacích, kdy je před vámi více nepřátel, špatně identifikuje protihráče. Blizzard již pracuje na opravě systému, aby nedošlo k narušení stávajících abilit.

Časté lagy

Některým hráčům se s novou verzí zvýšil počet lagů a hra se stává pomalu nehratelná. Blizzard si je této chyby vědom a snaží se ji vyřešit. O pomoc prosí hráčskou komunitu, aby poskytla informace v případě, že se setká s horším připojením. Celý návod, jak nahlásit problém, najdete na oficiálním fóru.

Zkusíte dnes Moiru?

Nové fórum je tady! Vyzkoušej ho ještě dnes. Jdu na to

Komentáře

Reklama
Bleskovky
ico 15. 12. 2017

Prosincové slevy Early Sales jsou nyní k dispozici až do 18.12.

ico 14. 12. 2017

Dnes je to přesně šest let, kdy se ve hře poprvé objevila Ahri.

ico 14. 12. 2017

Golden Guardians oznámili sestavu pro nadcházející sezónu.

ico 14. 12. 2017

Práce na Robotické Illaoi již započaly a Riot nás o nich, jak slíbil, informuje.

ico 13. 12. 2017

Koukněte na shrnutí roku 2017 přímo od Riotu.

ico 13. 12. 2017

Přesně před čtyřmi lety byl do hry přidán Yasuo.

Reklama