Dohrál se druhý týden LEC a na vrcholu tabulky se osamostatnili G2 Esports, kteří ještě nenašli přemožitele. Mohli jsme vidět střetnutí českých zástupců, z nichž nejúspěšnější byl denyk, jenž s týmem slavil 2-0 týden. Pojďme si nyní shrnout, co důležitého se odehrálo a jak vypadá aktuální tabulka pořadí. 

V eSportovém přehledu naleznete výsledky nejen druhého týdne evropské soutěže.


Souboje českých reprezentantů

Nejdříve jsme na place mohli vidět denyka, jenž se předvedl s Misfits proti SK Gaming. Vítězství králíčků režíroval midlaner z Nizozemska Febiven. Český support poprvé okusil chuť vítězství v nejvyšší evropské soutěži.

Později v prvním hracím dni narazilo české duo z MAD Lions na Patrika. Oba čeští snajpři excelovali, nicméně šťastnější mohl být jen jeden z nich. Radoval se nakonec ten zkušenější, když Excel Esports zničili soupeřovu základnu ve 34. minutě. 

Sobotní sérii zápasů odstartoval duel Excel Esports a Misfits. Patrikův tým nepotvrdil roli favorita a tak se jeho hráči museli klanět před Febivenovou partou. Denyk se radoval z druhého vítězství a jeho tým se posunul z posledního místa po prvním týdnu na pátou příčku.

Vítězná atmosféra se nevyhnula ani hráčům MAD Lions, kteří dokázali zvrátit nepříznivý vývoj zápasu proti Schalke 04 na svou stranu. FORG1VEN zažívá katastrofální vstup do jarní sezony, neboť fotbalová organizace dosud nenašla recept na vítězství a potácí se na dně tabulky.

Wunder vytáhnul v obou duelech Soraku, G2 ovládli zápas týdne

Jediným neporaženým celkem zůstávají G2 Esports. Ocelotova organizace nejdříve zvládla souboj s posledními Vitality. Wunder si dokonce dovolil vzít Soraku na top. Jenže to nebylo naposled, co jsme ho viděli s hrdinkou “házící banány”, protože i druhý den proti Origen s ní čelil Alpharimu na vrchní linii! Zápas týdne ovládli G2, když osud svého týmu vzal pevně do svých rukou Perkz, jenž byl s LeBlanc k nezastavení.


Aktuální tabulka pořadí vypadá následovně:

Pořadí Tým Bilance
1. G2 Esports 4-0
2. Origen 3-1
- Rogue 3-1
- Fnatic 3-1
5. Excel Esports 2-2
- MAD Lions 2-2
- Misfits  2-2
8. SK Gaming 1-3
9. Schalke 04 0-4
- Vitality 0-4