Máme před sebou druhý prodloužený víkend play-offs LEC, který přináší obravdu výtečné duely. Startujeme pátečním duelem Fnatic proti Schalke 04. O víkendu nás pak čeká bitva G2 Esports proti MAD Lions a nakonec Rogue, kteří vyzvou vítěze pátečního klání FNC vs S04.


Schalke 04 vs Fnatic

Fnatic, kteří za sebou mají skvělou sérii proti SK Gaming, nyní čeká duel proti Schalke. Schalke se propadli do Loser’s bracketu po zahajovacím zápase s G2. Oba týmy se nyní soustředí na jejich vzájemný duel, kde jde o vše. Na straně Fnatic se připravuje Upset, který bude chtít zopakovat one man show, dovést Fnatic k vítězství a přesvědčit všechny, že o něm nemůžeme mluvit pouze jako o “náhradě Rekklese”. Na druhé straně se ho pokusí zastavit Limit. Tomu se po prohře v první BO5 proti G2 nedostává tolik pozornosti, ale jeho výkony v této sérii byly famózní. Fnatic nastupují do zápasu v pozici favorita, ale Schalke jsou týmem s velice silnými individualitami, kteří do zápasu v roli outsidera rozhodně vstupovat nehodlají. Vítěz této série se následně utká s Rogue.

G2 Esports vs MAD Lions

Velice zajímavý duel nás čeká o víkendu. G2 vyzvou MAD Lions, kteří dokázali po skvělém výkonu proti Rogue postoupit dál. G2 dál předvádí přesvědčivé výkony a míří vstříc finále. MAD, kteří dostali do play-offs druhý dech, určitě nenechají nic v náhodě a do zápasu budou nastupovat připraveni na 100%. Jak se bude české dvojci Carzzy – Humanoid dařit, se dozvíme již v sobotu od 17:00.