Riot fanoušky hry Legends of Runeterra v poslední době opravdu nešetří a neustále vydává další a další ochutnávky nového rozšíření spojeného s oficiálním vydáním hry 30. dubna (rozšíření bude dostupné již 28.). Poté co nás Riot několik dní napínal videi z Freljordu, jsme se konečně dočkali i chystaného šampiona – Sejuani.

Sejuani

I tentokrát se dočkáváme odhalení nového klíčového slova – “Vulnerable”. Jednotky označené tímto efektem může jakákoliv jednotka vyzvat na souboj při útočení (princip Challenger).

Sejuani na úrovni jedna má Overwhelm a při zahrání z ruky dá Frostbite a Vulnerable jednomu nepříteli na toto kolo. Pro zvýšení její úrovně je potřeba zasáhnout nepřátelský Nexus během pěti různých kol. Na druhé úrovni pak Sejuani má opět Overwhelm a při zahrání dá Frostbite a Vulnerable jednomu nepříteli na toto kolo. Navíc však dá Frostbite všem nepřátelům, když je zasažen enpřátelský Nexus (lze využít jednou za kolo).

Kouzlo Sejuani (Fury of the North) přidá toto kolo +4/+4.

A jako poslední si můžete poslechnout všechny interakce a dabing Sejuani.


Následovníci

Riot také opět zveřejnil i tři následovníky. Stormclaw Ursine má Overwhelm a pokud je ve hře, tak všichni spojenci s pěti a více útokem mají také Overwhelm. Ruthless Raider má Overwhelm a Tough. Ember Maiden má pak schopnost, která na začátku každého kola způsobí jedno poškození úplně všemu (Nexusy, nepřátelé, spojenci).


Jste spokojeni s nejnovějším šampionem pro Freljord a novou herní mechanikou? A těšíte se na 28. dubna?