Třetí týden LCS je za námi a na vrcholku tabulky si Cloud9 budují náskok před ostatními týmy. TSM se dostávají do vynikající formy, zatímco Liquid se propadli na předposlední příčku. Překvapením jsou Immortals, kteří se uvelebili na druhé příčce. CLG finálně ukořistili první vítězství.

Kompletní přehled výsledků je k nahlédnutí v eSportovém přehledu.

Spasí Broxah tým Liquid?

Američtí šampioni se trápí. Málokdo by čekal, že absence nové posily tak patrně poznamená celý tým. Doubleliftova parta vyšla ve třetím týdnu LCS naprázdno. V prvním hracím dni padli Liquid proti 100Thieves, kdy vítězství zlodějů režíroval toplaner Ssumday, jenž si na své konto připsal čtyřzářez, po kterém už on a jeho spoluhráči neměli sebemenší problémy zničit nepřítelův Nexus. Dnes časně ráno se navíc podařil hráčům Golden Guardians cenný skalp, když čtyřnásobní američtí šampioni opět prohráli. Doublelift a spol. zažili tak po velmi dlouhé době 0-2 týden.

Nedávno však sám Mads “Broxah” Brock Pedersen zveřejnil, že finálně obdržel vízum. Do Ameriky se chystá v nejbližších dnech, neboť včera oznámil, že naposled streamuje v Evropě. Podaří se dánskému junglerovi postavit Liquid opět na nohy a vybojovat titul v LCS?

TSM zpátky ve hře. Kdo zastaví C9?

Fanoušcí TSM mají důvod být o ještě něco více hlučnější. Jejich oblíbenému týmu se daří a budoucnost vypadá slibně. 

Bjergsenova parta se naladila na vítěznou vlnu. V posledních čtyřech hrách nenašla přemožitele a po neúspěšném prvním týdnu, kdy se s bilancí 0-2 potáceli na dnu tabulky, se uvelebili na druhém místě, které sdílí s Immortals. TSM porazili v třetím týdnu americké soutěže ve velmi sledovaném souboji Dignitas, den poté si poradili s Golden Guardians. 

Cloud9 se prsí osamoceni na vrcholku tabulky. Ani ve třetím týdnu nenarazili na silnějšího soupeře. Nejprve se o jejich první porážku pokoušeli FlyQuest, kteří nebyli úspěšní. Recept na vítězství nezjistili ani hráči Dignitas. Obláčkový tým tak bravůrně přečkal náročný týden a navíc se může pyšnit, že další člen obdržel cenu hráče týdne. V minulém týdnu se z ní radoval střelec Zven, nyní ji ziskal Blaber.


Tabulka aktuálního pořadí vypadá následovně:

Pořadí Tým Bilance
1. Cloud9 6-0
2. TSM 4-2
- Immortals 4-2
4. Dignitas 3-3
- FlyQuest 3-3
- 100Thieves 3-3
7. Team Liquid 2-4
-

Golden Guardians

2-4
- Evil Geniuses 2-4
10. Counter Logic Gaming 1-5