Vývojářská studia sjednocena do skupiny Riot Forge se po dlouhé době ozvala s novinkami o svých připravovaných hrách. Letos se dočkáme celkem tří nových singleplayerových titulů.

The Mageseeker

O hře se Sylasem v hlavní roli sice oficiálně slyšíme poprvé, už před pár týdny ale unikly informace o tomto vznikajícím titulu na webu korejské komise pro hodnocení her. Nyní máme oficiálně potvrzeno, že se se známou postavou z LoL vydáme do Demacie.

Hru vytváří studio Digital Sun, jedná se o 2D pixelové akční RPG, zahrát bychom si měli už letos na jaře. Prohlédnout si už můžeme i oficiální web hry, bohužel zatím nemáme k dispozici žádný trailer.


CONV/RGENCE

Poprvé nám byl titul s Ekkem představen při oslavách desetiletého výročí v roce 2019, od té doby vývojáři mlčeli. Dnes jsme se ale dozvěděli, že hra vyjde letos v létě.

Plošinovka od studia Double Stallion Games nás zavede do Zaunu, tedy města, ve kterém se odehrává také seriál Arcane.


Song of Nunu

Do mrazivého Freljordu nás zavede malý chlapec Nunu a jeho spřátelený yetti Willump. Společně s nimi budeme prozkoumávat sněhové pláně a zamrzlé jeskyně, abychom našli matku hlavního hrdiny tohoto příběhu.

Song of Nunu dorazí na podzim, vývojáři z Tequila Works nám nabídnou řešení hádanek a prozkoumávání světa.