Po dvoutýdenní pauze způsobené turnajem Rift Rivals je tu již čtvrtý týden LEC! Jak se dařilo vašim favoritům, můžete zjistit zde. Kompletní přehled nadcházejících zápasů naleznete tradičně v eSportovém přehledu.

Souboje ve středu tabulky

Ve třetím herním týdnu se v LEC soutěžilo o první příčku mezi Fnatic a G2 Esports, tento týden se dočkáme spíše soubojů týmů ze středu tabulky. Největším lákadlem pro fanoušky budou Splyce, kteří v pátek vyzvou SK Gaming a v sobotu ve 21:00 se pokusí skolit prozatím neporažené Fnatic. Fanoušci se tak mohou těšit na souboj českého midlanera Humanoida proti slovinskému Nemesisovi. 

Misfits, kteří se nyní nachází na sedmém místě se skóre 2-4, se rozhodli pro změnu na midlane a tak místo Febivena uvidíme norského midlanera LIDERa. Situace Misfits není nikterak uspokojivá, vzhledem k tomu, jak tým přes sezónou posílil a přivedl například známého korejského supporta Gorillu. Gorillu a spol tento týden čekají zápasy proti G2 Esports a Vitality a bude tedy zajímavé sledovat, jestli se týmu konečně podaří prolomit dlouho trvající smůlu.