Jeden z uživatelů redditu představil svých více než sto nápadů na nové skiny pri šampiony, kteří nepatří zrovna k oblíbeným. Spolu s tím také ukázal tabulku, ze které lze vyčíst spoustu zajímavých informací ohledně šampionů a jejich skinů.

Na nový skin nyní nejdéle čekají Skarner a Xerath. Své poslední skiny (oba Guardian of the Sands) dostali v dubnu 2015, jejich čekání už tedy trvá více než čtyři roky. Od roku 2015 čekají na nový skin ještě Zilean, Mordekaiser (i když jeho skiny se po nedávném reworku všechny změnily), Rek’Sai a Kassadin.

Právě Rek’Sai společně s Ornnem a Kindred můžeme označit za nejnešťastnější hrdiny, co se skinů týče. Všechny tři tyto postavy už jsou ve hře několik let, ale stále se mohou chlubit pouze dvěma skiny, v případě Ornna dokonce jen jedním. Samozřejmě, že existují i další šampioni s jedním nebo dvěma skiny, ale jedná se o hrdiny, kteří nový skin dostali nedávno (Ivern, Kled...) nebo patří k nejnovějším přírůstkům do hry (Qiyana, Yuumi, Sylas...)

Největší počet skinů zatím drží Ezreal, toho můžete převléknout do třinácti různých variací, Hned pod ním se s dvanácti skiny drží Alistar a Miss Fortune. Jedenáct skinů má pak Ahri, Annie, Twitsted Fate, Sivir, Katarina, Lux, Caitlyn, Akali a Warwick.

Přepočítáme-li průměrný počet skinů za dobu existence šampiona, nejlépe na tom je Kai’Sa. Ta od jara loňského roku, kdy byla vydaná, získala už pět skinů, průměrně tedy dostane skin každých asi 110 dní. Tomu dopomohl nejen prestige skin pro K/DA Kai’Su, ale také fakt, že si tuto šampionku vybral pro svůj skin vítěz loňského světového šampionátu Yu “JackeyLove” Wen-Bo z týmu Invictus Gaming.

Pokud vás zajímá celá tabulka, klikněte sem. Upozorňujeme ale, že některé údaje nesedí a doporučujeme si je ověřit (např. počet skinů Neeko).