S takovými jmény se nabízí otázka... Může být sestava ještě více hvězdná? Je pravda, že k úplné dokonalosti už chybí jen legendární Míra Bosák. Overwatch League začíná již 10. ledna (u nás v noci z 10. na 11. ledna). K dispozici je i aplikace na mobilní telefony s Android i iOS, díky které vám neunikne žádný záznam.

CHRISTOPHER "MONTECRISTO" MYKLES, USA

Christopher Mykles se vrací ze svého pětiletého působení v Jižní Koreji na televizní stanici OGN, kde pracoval jako komentátor čtyř počítačových her. Veterán na esportové scéně slibuje nadšené analýzy a nějakou tu show. Najdete ho na Twitteru jako @MonteCristo.

ERIK "DOA" LONNQUIST, USA

Erik Lonnquis strávil posledních šest let v Soulu jako komentátor těch nejlepších turnajů napříč esportovými tituly. Za sebou má nespočet sezón ve StarCraft II, LoL, Hearthstone a Overwatch pro jihokorejské stanice GOMTV a OGN. Do USA se vrátil v březnu 2017, aby zahájil spolupráci s Blizzardem na jejich značce Overwatch. Na Twitteru se ukrývá pod @ggDoA.

SOE "SOE" GSCHWIND, Švýcarsko

Soe Gschwind je švýcarská komentátorka a pořadatelka. Za posledních 10 let se jako organizátorka pohybovala u pořádání Blizzconu, WCS, gamescom, WCG, The Internation a E3. Poté, co se objevila v německém esportovém pořadu v roce 2016, ji byla nabídnuta možnost pracovat na pozici Associate Esports Manager a komentátor pro Blizzard Entertainment ve Versailles (Francie). Sledovat ji můžete na Twitteru pod @Soembie.

CHRIS “PUCKETT” PUCKETT, USA

Po konci jeho profesionální kariéry v Halo se Chris Puckett v roce 2004 přidal k Major League Gaming jako turnajový ředitel. Od roku 2014 zde působí jako VP pro plánování a vysílání akcí pořádaných MLG. Pro Activision Blizzard není jen obyčejným nadšencem, ale i základním kamenem esportové komunity. Na Twitteru ho najdete u @MLGPuckett.

MITCH “UBER” LESLIE, AUSTRÁLIE

Mitch Leslie je s Overwatch už od dob uzavřené bety. Známý pro svůj dynamický komentář, hru se slovy a přízvuk se stal Mitch synonymem pro zapáleného komentátora. U Overwatch League ho budete moci slyšet společně s kolegou Matthew "Mr X" Morello. Twitch zde @UberShouts.

 

MATTHEW “MR X” MORELLO, USA

Matt Morello je esportový komentátor a analytik, jehož zkušenosti se počítají v dekádách. Od profesionálního hraní, po trenérské a manažerské momenty až ke komentátorskému stanovišti. Už nyní má za sebou mnoho Overwatch turnajů, takže hra ani hráči pro něj nejsou neznámou. Divákům se tak pokusí odhalovat herní strategie. Na světlemodré síti jako @MattMrX.

JONATHAN ”REINFORCE” LARSSON, ŠVÉDSKO

Janathan Larsson je bývalý profesionální hráč Overwatch, který působil u Rogue nebo Misfits. Po Overwatch Atlantic Showdown v roce 2016, APAC Premier 2016, Contenders Season 1 nebo obou World Cupech je Larsson více než připraven podpořit tým o své analytické zkušenosti. Jedinečné Tweety o Overwatch, jídle, koťátkách najdete na @Reinforce.

AUGUSTE “SEMMLER” MASSONNAT, USA

Auguste Massonnat je ostřílený esportový komentátor, hlasatel a analytik s roky zkušeností u pořádání těch nejlepších FPS turnajů po celém světě včetně ELEAGUE Major Grand Finals pro CS:GO, které bylo vysílané i v televizi na stanici TBS v říjnu 2017. Na Twitteru ho zachytíte jako @OnFireSemmler.

ALBERTO “CRUMBZ” RENGIFO, VENEZUELA

Alberto Rengifo je bývalý profesionální hráč League of Legends, analytik a moderátor. Nedávno si zakoupil myš s programovatelnými tlačítky, jen aby mohl jednodušeji za Winstona spamovat hlášku "How Embarrassing". @ProphetCrumbz

BRENNON “BREN” HOOK, UK

Brennon Hook začal komentovat kompetitivní Overwatch krátce po vydání v roce 2016 a jeho hlas nechyběl ani v poslední sezóně Contenders. Nyní se vrací do Severní Ameriky, aby obohatil tým svými znalostmi evropské scény a neskutečnou energií. @BrenCasts

ROBERT “HEXAGRAMS” KIRKBRIDE, USA

Robert Kirkbride komentuje Overwatch od prvního dne. Prošel si například DreamHackem, Carbon Series nebo Contenders. Hexagrams je součástí divácké ale i hráčské komunity. Jako fanoušek Tracer a latentní omnic se nemůže dočkat prvních krůčků ke komentátorskému pultu. @hexagrams

JOSH “SIDESHOW” WILKINSON, UK

Josh Wilkinson analyzuje a píše o Overwatch ode dne vydání. Své analýzy poskytoval pro akce jako TaKeOver 2 a Contenders. Před spaním si rád pročítá Overwatch komiksy. @SideshowGaming

Dočetl to někdo až do konce?